Prejsť na hlavný obsah

COMMITTED BEAUTY

Objavte kozmetické produkty vybraných značiek, ktoré sú v súlade s prírodou a jej udržateľnosťou! Committed Beauty znamená, že starať sa o seba je možné aj zodpovedne voči svojmu okoliu, preto sme pre vás vybrali päť dôležitých záväzkov spolu s jednotlivými produktmi, ktoré ich reprezentujú. Tak spoznáte najudržateľnejšie produkty zo sveta kozmetiky, s ktorými sa môžete rozmaznávať bez výčitiek.

Cruelty Free
 
Zástupcom produktov s označením cruelty free je značka Garnier, ktorá tento rok slávi jeden rok od oficiálneho schválenia Cruelty Free International v rámci programu Leaping Bunny. Objavte od Garniera nové vyplňujúce sérum Hyaluronic Aloe alebo rozjasňujúce sérum Vitamin C, ktoré účinne bojuje proti pigmentovým škvrnám.
Vysoký podiel zložiek prírodného pôvodu
 
Zakladáte si na tom, aby mali kozmetické produkty, ktoré používate, čo najvyšší podiel prírodných látok? Poteší vás rad Garnier Fructis Hair Food, ktorý obsahuje až 98 % zložiek prírodného pôvodu. Z dekoratívnej kozmetiky sú naším tipom maskary od L‘Oréal Paris z radu Lash Paradise.
Vegánske
 
Nájsť vegánske produkty bez akejkoľvek zložky živočíšneho pôvodu nemusí byť ľahké, ale s naším výberom to pôjde oveľa lepšie. Vybrané produkty z dekoratívnej kozmetiky ponúka Maybelline, NYX Professional Makeup alebo Essie. Vegánov poteší aj vlasová kozmetika Garnier Fructis Hair Food alebo textilné masky Garnier.
Recyklované plasty
 
Plasty predstavujú veľkú záťaž pre našu planétu, preto značky L‘Oréal Paris a Garnier podnikajú kroky, aby v tomto smere znížili vplyv na prírodu. Rad Elseve od L‘Oréal Paris poskytuje nielen jedinečnú starostlivosť pre vaše vlasy, ale zároveň sa stará o to, aby bola bezpečná a udržateľná. Recyklovateľné produkty vyrobené z recyklovaného* plastu (* s výnimkou vrchnáčika a farbív) ponúka Garnier vo svojom rade Fructis alebo pri vybraných micelárnych vodách.
Šetrí vodu
 
Obmedzovanie plytvania vodou je jednou z ciest, ako zbytočne neprispievať k nedostatku vody, s ktorým sa v budúcnosti pravdepodobne budeme stretávať. So suchými šampónmi ušetríte nielen vodu, ale aj čas, tak ich neváhajte vyskúšať!