MaybellineLash Sensational Sky High objemová a predlžujúca riasenka

95×
Maybelline Lash Sensational Sky High objemová a predlžujúca riasenka
Maybelline Lash Sensational Sky High objemová a predlžujúca riasenka
7,2 ml
12,10

168,06 / 100 ml, vr. DPH
Kód: MAY07455 | Na sklade
1
Packeta
pondelok 27. 9. 2021
Osobný odber
nedeľa 26. 9. 2021

Popis Maybelline Lash Sensational Sky High
Vlastnosti

Limit je nebo! To platí prinajmenšom pre mihalnice a dokáže vám to objemová a predlžujúca maskara Maybelline Lash Sensational Sky High. Nielen výrazné predĺženie, ale aj neprehliadnuteľný objem zo všetkých uhlov – to je výsledok, ktorý len pár ťahmi vytvorí aj na vašich mihalniciach.

Rovnako ľahké, ako dodať mihalniciam extra výrazný vzhľad, je aj odlíčenie. Bude vám na to stačiť voda. Jednoducho všetko, čo ste vždy hľadali u jedinej perfektnej maskary, spĺňa Maybelline Lash Sensational Sky High.

Vlastnosti:

  • dodáva mihalniciam veľký objem a výraznú dĺžku
  • predlžuje od korienkov po končeky a oddeľuje od seba
  • flexibilná kefka Flex Tower
  • ľahká textúra, nezaťažuje
  • dlhotrvajúci výsledok bez šmúh
  • možno ju odstrániť len pomocou vody
  • testovaná na alergie a oftalmologicky
  • vhodná aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek

Zloženie:

  • extrakt z bambusu a vlákna – pre maximálnu dĺžku mihalníc

Ako aplikovať:
Kefku priložte k mihalniciam a ťahajte od korienkov ku končekom. Opakujte, kým nedosiahnete požadovaný výsledok.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
predlžujúca, pre objem

Napísali sme o Maybelline Lash Sensational Sky High
Články

O značke Maybelline

História značky Maybelline siaha do roku 1915, keď si mladá Američanka menom Mabel Williams namiešala originálny prípravok na zvýraznenie očí. Jej brata Thomasa to natoľko nadchlo, že založil spoločnosť Maybelle Laboratories a začal sa venovať predaju maskár. Netrvalo dlho a ženy po celých Spojených štátoch žiadali Maybelline. V druhej polovici deväťdesiatych rokov sa Maybelline stala súčasťou kozmetického gigantu L'Oréal Group. Jej cieľ však zostal stále rovnaký – ponúkať zákazníkom prvotriednu a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku.
V súčasnosti sa Maybelline môže pýšiť tým, že spolupracuje s poprednými módnymi návrhármi na vytváraní trendov v oblasti krásy. Nespí však na vavrínoch a neustále sa snaží svoje produkty inovovať. Očné tiene, laky na nechty, lesky na pery a ďalšie produkty značky Maybelline sa ľahko aplikujú a majú dlhotrvajúci účinok. Sú efektné a v neposlednom rade bezpečné. Vďaka týmto vlastnostiam si získali obrovskú obľubu medzi profesionálnymi vizážistami.
Kozmetika Maybelline je synonymom dokonalého nalíčenia. O jej mimoriadnych kvalitách svedčí aj skutočnosť, že ju používa celý rad slávnych osobností – napríklad Miranda Kerr, Gigi Hadid alebo Adriana Lima. Značka Maybelline iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl, milujú make-up a túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.  

Recenzie Maybelline Lash Sensational Sky High95