L’Oréal ParisInfallible More Than Concealer korektor pre všetky typy pleti

4×
L’Oréal Paris Infallible More Than Concealer korektor pre všetky typy pleti
L’Oréal Paris Infallible More Than Concealer korektor pre všetky typy pleti
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
12,50

Ušetríte 35%
odtieň 324 Oatmeal 11 ml
8,10

Na sklade | Kód: LOR06331
1
Večerné doručenie
pondelok 24. 1. 2022
Osobný odber
nedeľa 23. 1. 2022

K úplne dokonalej pleti budete mať zase o niečo bližšie. Nezáleží na tom, či vás zrovna trápia vyrážky, kruhy pod očami alebo nejednotný odtieň pleti. Korektor L’Oréal Paris Infallible More Than Concealer zvládne bez problémov zamaskovať akékoľvek nedostatky, ale poradí si aj s rozjasnením a kontúrovaním.

Vysoký obsah pigmentov poskytuje plné krytie s matným finišom. Ľahká textúra sa nielen ľahko nanáša, ale aj na pleti vydrží po celý deň bez nepríjemného blednutia, hrudkovania či zlievania do záhybov. Navyše môžete korektor použiť pokojne na celú tvár namiesto make-upu. Tento zázrak skrátka zvládne viac než bežný korektor, presvedčte sa o tom aj vy!

Vlastnosti:

  • korektor s vysokým krytím a prirodzene matným finišom
  • vydrží v perfektnom stave až celých 24 hodín
  • hodí sa aj na kontúrovanie či rozjasnenie tváre
  • ľahko sa zapracováva do pleti a nezlieva sa do vrások
  • nezaťažuje pleť a zanecháva na nej pocit ľahkosti
  • možno ho použiť lokálne alebo na celú tvár
  • veľký, skosený aplikátor pre pohodlnú aplikáciu
  • vodoodolné zloženie

Ako aplikovať:
Malé množstvo korektora naneste aplikátorom alebo prstami na nedokonalosti, ktoré chcete skryť. Zľahka vklepkajte a rozmažte do stratena. Môžete ho použiť aj na rozjasnenie očného okolia alebo na celú tvár miesto make-upu – v tomto prípade ho zapracujte hubkou alebo štetcom. Na kontúrovanie tváre zvoľte o 2 – 3 odtiene tmavšiu farbu.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ krytia
stredné
Efekt
korekčný

Kozmetika L'Oréal Paris | L'Oréal Paris je pravdepodobne najznámejšou francúzskou a svetovou značkou kozmetiky vôbec. Jej zárodok sa datuje až k roku 1907, kedy mladý a nádejný chemik Eugéne Schueller objavil prípravok na farbenie vlasov. Tento nenápadný produkt dal potom impulz k ďalším špičkovým a laboratórnym testom, ktoré prichádzali z úplne novými a vylepšenými výrobkami, ktoré bolo možné aplikovať na ženské telo. L'Oréal Paris rozšíril svoje výskumné centrá hneď do niekoľkých veľkých svetových miest. Dnes si možno pod značkou L'Oréal Paris predstaviť predovšetkým pleťové krémy, prípravky na vlasy, parfémy, ale aj make-upy a ďalšie.