L’Oréal Professionnel Pump

dávkovacia pumpička

5×
L’Oréal Professionnel Pump dávkovacia pumpička
L’Oréal Professionnel Pump dávkovacia pumpička
L’Oréal Professionnel Pump dávkovacia pumpička
750 ml
0,10

Kód: LOP1057 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra pondelok 21. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 21. 1. 2019
L’Oréal Professionnel Pump
750 ml | 0,10

Popis kozmetiky L’Oréal Professionnel Pump

Dávkovacia pumpička L’Oréal Professionnel Pump je šikovným a praktickým doplnkom k šampónu či kondicionéru.

Vlastnosti:

  • zaisťuje presné a jednoduché dávkovanie
  • minimalizuje plytvanie prípravku

Použitie:
Dávkovaciu pumpičku kupujte a používajte vždy v kombinácii s prípravkami z rovnakého produktového radu, aby bola zaistená ich kompatibilita.

O značke L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francúzska značka vlasovej kozmetiky s dlhoročnou tradíciou. Patrí pod celosvetovo známu spoločnosť L’Oréal, ktorú v roku 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul špeciálnu formulu na farbenie vlasov, ktorá si rýchlo získala obľubu medzi parížskymi kaderníkmi. Dnes tak už viac než sto rokov značka pomáha svojim zákazníkom odhaliť ich osobitú krásu a sebavedomie.

Produkty L’Oréal Professionnel sú vyvíjané prostredníctvom najnovších inovatívnych technológií v spolupráci s tými najlepšími kaderníkmi.

Do širokého portfólia značky patria produkty profesionálnej vlasovej kozmetiky, akými sú L’Oréal Professionnel farby na vlasy, stylingové prípravky, ale aj šampóny, masky a iné produkty vlasovej starostlivosti, ktoré používajú kaderníci a stylisti po celom svete. L’Oréal Professionnel vlasová kozmetika je zárukou toho, že svojim vlasom doprajete skutočne to najlepšie.

Značka je súčasťou významných módnych prehliadok vo svete a udáva tak nové trendy. Odhaľte tajomstvo krásnych vlasov a doprajte si profesionálnu starostlivosť s L’Oréal Professionnel.