MAC Prep + Primepodkladová báza pod rúž

MAC Prep + Prime podkladová báza pod rúž
MAC Prep + Prime podkladová báza pod rúž
1,7 g
19,90

Kód: MAC01563 | Na sklade
1
Večerné doručenie
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu MAC Prep + Prime
Vlastnosti

Vlastnosti:

  • hydratuje a ošetruje pery
  • pery vyzerajú plne a zdravo
  • ľahko sa nanášajú

Použitie:
Naneste rovnomerne na pery pred použitím rúžu.

Vlastnosti

Konzistencia
balzám

O značke MAC

Profesionálna dekoratívna kozmetika M·A·C už veľa rokov určuje zo zákulisia módnych prehliadok celosvetové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnosťami umenia, módy a popkultúry a vyznáva heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pre milióny ľudí sa tak postupne stala omnoho viac než len beauty značkou.

Spoločnosť Make-up Art Cosmetics sa zrodila v kanadskom Toronte. Impulzom pre vznik bola nedostatočná kvalita vtedy bežne dostupných líčidiel. Vizážista a fotograf Frank Toskan spolu s majiteľom kaderníctva Frankom Angelom preto vytvorili vlastnú kolekciu dekoratívnej kozmetiky. Tá spĺňala tie najnáročnejšie požiadavky módnej fotografie aj umeleckého líčenia a v kozmetickom priemysle zapôsobila ako zemetrasenie.

Jedinečná šírka make-up portfólia, kombinácia glamour a elegancie so street štýlom a praktickosťou, profesionálni vizážisti namiesto klasických predajcov alebo trocha rebélie – tým všetkým MAC kozmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastúpená v 90 krajinách sveta a každý rok predstavuje novinky vo viac než 50 svojich kolekciách.

Recenzie MAC Prep + Prime