MAC Pro Colour x4 Compactkazeta na očné tiene

MAC Pro Colour x4 Compact kazeta na očné tiene
MAC Pro Colour x4 Compact kazeta na očné tiene
7,90

Kód: MAC01567 | Viac než 5 ks na sklade
1
Večerné doručenie
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu MAC Pro Colour x4 Compact

Kazeta na dekoratívnu kozmetiku MAC Pro Colour x4 Compact poskytuje priestor na vlastné usporiadanie obľúbených líčidiel. Tie najlepšie kúsky tak budete mať vždy poruke.

Vlastnosti:

  • kazeta je ideálna i na cestovanie aj do kabelky
  • vďaka opätovnému použitiu šetrí životné prostredie

Použitie:
Vami vybrané náplne vložte do paletky a usporiadajte podľa svojich preferencií.

O značke MAC

Profesionálna dekoratívna kozmetika M·A·C už veľa rokov určuje zo zákulisia módnych prehliadok celosvetové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnosťami umenia, módy a popkultúry a vyznáva heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pre milióny ľudí sa tak postupne stala omnoho viac než len beauty značkou.

Spoločnosť Make-up Art Cosmetics sa zrodila v kanadskom Toronte. Impulzom pre vznik bola nedostatočná kvalita vtedy bežne dostupných líčidiel. Vizážista a fotograf Frank Toskan spolu s majiteľom kaderníctva Frankom Angelom preto vytvorili vlastnú kolekciu dekoratívnej kozmetiky. Tá spĺňala tie najnáročnejšie požiadavky módnej fotografie aj umeleckého líčenia a v kozmetickom priemysle zapôsobila ako zemetrasenie.

Jedinečná šírka make-up portfólia, kombinácia glamour a elegancie so street štýlom a praktickosťou, profesionálni vizážisti namiesto klasických predajcov alebo trocha rebélie – tým všetkým MAC kozmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastúpená v 90 krajinách sveta a každý rok predstavuje novinky vo viac než 50 svojich kolekciách.

Recenzie MAC Pro Colour x4 Compact