Makeup Revolution Flawlesspaletka očných tieňov

10×
Makeup Revolution Flawless paletka očných tieňov
Makeup Revolution Flawless paletka očných tieňov
16 g
11,20

Kód: MUR2856 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 2. 4. 2020

Popis produktu Makeup Revolution Flawless
Vlastnosti

S paletou očných tieňov Makeup Revolution Flawless vykúzlite vždy bezchybné líčenie na bežné nosenie aj výnimočné príležitosti. Paletka obsahuje 32 matných aj trblietavých tieňov, ktoré obstoja aj u tých najnáročnejších.

Vlastnosti:

  • umožňuje vytvoriť nespočetne veľa variantov očného make-upu
  • ideálne na každodenné líčenie aj slávnostné looky
  • tiene sú sýto pigmentované a dobre kombinovateľné
  • zabudované zrkadlo umožňuje aplikáciu kdekoľvek

Ako aplikovať:
Tiene nanášajte na očné viečka pomocou štetca. Začnite s aplikáciou najsvetlejšieho odtieňa do vnútorného kútika oka a postupne farby stmavujte smerom von.

Vlastnosti

Efekt
matný, perleťový, trblietavý

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Flawless