Makeup Revolution Pro HD Brows

paleta pre líčenie obočia

1×
Makeup Revolution Pro HD Brows paleta pre líčenie obočia
Makeup Revolution Pro HD Brows paleta pre líčenie obočia
20,5 g

Kód: MUR3730 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Paleta obsahuje: Púdrové tiene na obočie 10 g + Tónovacia farba na obočie 3 g + Tvarujúci vosk na obočie 1 g + Rozjasňujúci púder pod obočie 4 g + Fixačný vosk na obočie 0,5 g + Balzam na strobing 2 g  

Makeup Revolution Pro HD Brows
20,5 g

Popis produktu Makeup Revolution Pro HD Brows

S luxusnou paletkou Makeup Revolution Pro HD Brows hravo vytvoríte dokonalé líčenie ako od profesionála.

Vlastnosti:

  • zaistí farbu, tvar aj fixáciu
  • má dlhotrvajúci efekt
  • podčiarkne prirodzený tvar obočia

Použitie:
Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov.

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!