Makeup Revolution Pro HD Camouflage

paleta korektorov

Makeup Revolution Pro HD Camouflage paleta korektorov
Makeup Revolution Pro HD Camouflage paleta korektorov
odtieň Medium Dark 10 g
14,40

Kód: MUR3654 | 2 ks na sklade
ks
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 28. 6. 2019
Makeup Revolution Pro HD Camouflage
odtieň Medium Dark 10 g | 14,40

Popis produktu Makeup Revolution Pro HD Camouflage

Paletka korektorov Makeup Revolution Pro HD Camouflage vám pomôže zakryť všetky nedokonalosti pleti a vytvoriť bezchybné líčenie.

Vlastnosti:

  • prirodzené odtiene
  • zjednocuje tón pleti
  • má skvelú kryciu schopnosť

Použitie:
Nanášajte prstom alebo praktickým aplikátorom na rôzne nedostatky svojej pleti.

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!