Makeup Revolution Pro HD Camouflage

paleta korektorov

Makeup Revolution Pro HD Camouflage paleta korektorov
Makeup Revolution Pro HD Camouflage paleta korektorov
Makeup Revolution Pro HD Camouflage paleta korektorov
odtieň Light 10 g
15,50

Kód: MUR3652 | 1 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
streda 21. 11. 2018
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
K nákupu produktov značky Makeup Revolution v hodnote nad 27 € teraz ako darček dostanete Mystery Bag plný skvelého líčenia v hodnote 39 €.
Makeup Revolution Pro HD Camouflage
odtieň Light 10 g | 15,50

Popis kozmetiky Makeup Revolution Pro HD Camouflage

Paletka korektorov Makeup Revolution Pro HD Camouflage vám pomôže zakryť všetky nedokonalosti pleti a vytvoriť bezchybné líčenie.

Vlastnosti:

  • prirodzené odtiene
  • zjednocuje tón pleti
  • má skvelú kryciu schopnosť

Použitie:
Nanášajte prstom alebo praktickým aplikátorom na rôzne nedostatky svojej pleti.

O značke Makeup Revolution

Makeup Revolution prináša absolútnu revolúciu v oblasti líčenia! Táto londýnska kozmetická značka ponúka vysoko kvalitnú a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku, ktorá vás úplne nadchne! Makeup Revolution sa stala populárnou značkou najmä vďaka svojim luxusným paletkám očných tieňov, ktoré ponúkajú vysoko pigmentované pestré odtiene všetkých farieb! Okrem týchto paletiek tiež v sortimente značky nájdete ďalšiu mimoriadne kvalitnú dekoratívnu kozmetiku, ako sú rúže, make-up, lícenky, púdre alebo štetce!
Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution vás tiež zaujme svojím originálnym a zároveň praktickým dizajnom produktov, ktorý si absolútne zamilujete! S luxusnou značkou Makeup Revolution dodáte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl. Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution vám dokáže, že aj vysoká kvalita sa dá kúpiť za veľmi atraktívnu cenu a môže byť tak každému dostupná!