Makeup Revolution Pro HD Strobe Revolution

kozmetická sada I.

1×
Makeup Revolution Pro HD Strobe Revolution kozmetická sada I.
Makeup Revolution Pro HD Strobe Revolution kozmetická sada I.
Poškodený obal
kozmetická sada I.
19,50

Kód: MUR06567 | 1 ks na sklade

Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.

Sada obsahuje: paletka rozjasňovačov Pro Strobe 14 g + rozjasňujúci tyčinka Pro Strobe 2,5 g + štetec na rozjasňovač veľký Pro Strobe + štetec na make-up Pro HD Lights

ks
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Objednajte si produkty značiek Makeup Revolution, Revolution PRO, I Heart Revolution a Freedom v hodnote nad 39 € a ako darček dostanete mystery bag plný produktov v hodnote 39 €! Viac informácií o akcii nájdete na: https://www.notino.sk/makeup-revolution-mystery-bag/ .
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 20. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 20. 6. 2019
Makeup Revolution Pro HD Strobe Revolution
kozmetická sada I. | 19,50

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!