Malinový olej

Malinový olej
Filter
cenové rozpätie

Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   2

Olej z malinových semien má mimoriadne regeneračné a antioxidačné účinky. Uľaví suchej a ekzematickej pokožke a je vhodný dokonca aj pre novorodencov. Presvedčte sa sami, aké má malinový olej účinky!

Malinový olej na vlasy

Ako na ľahšie rozčesávanie vlasov? Siahnite po malinovom oleji. Naneste ho do dĺžok po umytí a vlasy ľahko rozčešete. Zatočí aj so suchými a rozštiepenými končekmi. Stačí malinový olej naniesť pred umytím na vlasy a pokožku hlavy.

Malinový olej na pleť

Ak si chcete zaistiť mladistvý vzhľad, je pre vás malinový olej to pravé. V tomto oleji sa nachádza veľmi veľa vitamínu E, ktorý odbúrava voľné radikály, čím bráni starnutiu pokožky a poškodzovaniu buniek.

Olej z malinových jadierok je bohatý aj na omega-6 a omega-3 mastné kyseliny, ktoré vám pleť zvláčnia a vyživia. Olej vmasírujte krúživými pohybmi a nezabudnite ani na krk a dekolt.

Malinový olej na opaľovanie – naše skúsenosti

Malinový olej je skvelým doplnkom k opaľovaciemu krému. Podporuje prirodzenú obranu kože proti slnku tak, že absorbuje časť UVA a UVB žiarenia. Ešte lepšie pomôže po opaľovaní, keď pokožke navráti vitalitu a hydratáciu.

Na notino.sk nájdete bio malinový olej obľúbených značiek Saloos, Dr. Feelgood a ďalších za skvelé ceny. Vyskúšajte ho aj vy!