Marc Jacobs Decadence

darčeková sada III.

5×
Marc Jacobs Decadence darčeková sada III.
Marc Jacobs Decadence darčeková sada III.
darčeková sada III.
74,90

Kód: MAJ0626 | Viac než 20 ks na sklade

parfumovaná voda 50 ml + sprchový gél 75 ml

1
Kuriérom GLS
štvrtok 22. 8. 2019
Osobný odber
štvrtok 22. 8. 2019
Marc Jacobs Decadence
darčeková sada III. | 74,90

Zloženie

Druh vône
kvetinová, orientálna
Typ sady
darčeková sada

O značke Marc Jacobs

Americký návrhár Marc Jacobs už viac než štvrť storočia posúva hranice svetovej módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepredvídateľná a inšpiratívna. Tajomstvo jeho úspechu spočíva v nebojácnosti, túžbe ísť proti prúdu a objavovaniu krásy neočakávaného.

Marc Jacobs sa narodil v 60. rokoch v New Yorku a vyštudoval Parson’s School of Design. Prvú kolekciu, ktorá niesla jeho meno, navrhol už v roku 1986 a o rok neskôr sa stal najmladším oceneným návrhárom sveta. Deväťdesiate roky boli pre Marca Jacobsa nemenej úspešné. Založil svoju vlastnú značku a následne bol menovaný za kreatívneho riaditeľa módneho domu Louis Vuitton, kde vytvoril prvú ready-to-wear kolekciu v histórii spoločnosti. Od roku 2013 sa venuje už iba vlastnej tvorbe.

Svoj jedinečný štýl preniesol postupne aj do sveta krásy. Aj tu verí, že parfém, rovnako ako móda, môže a má vyjadrovať našu individualitu a osobnosť. Každý parfém Marc Jacobs je výnimočný, vždy luxusný a popretkávaný niečím nečakaným. Dnes už ikonickou sa stala vôňa Marc Jacobs Daisy v dizajnovom rozkvitnutom flakóne alebo novšie dielo Marc Jacobs Decadence.

Recenzie Marc Jacobs Decadence

Pridať novú recenziu

5.0
5 hodnotenie
5
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem