MarvisCinnamon Mint zubná pasta

5×
Marvis Cinnamon Mint zubná pasta
Marvis Cinnamon Mint zubná pasta
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
7,50

Ušetríte 37%
85 ml
4,70

Na sklade | Kód: MVI1958
1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
pondelok 29. 11. 2021

Prvotriedna starostlivosť o zuby a zároveň zážitok pre zmysly. Škoricová zubná pasta Marvis Cinnamon Mint vďaka aktívnym látkam vyvinutým pomocou najmodernejších technológií čistí ústnu dutinu naozaj dôkladne, odstraňuje zubný povlak a navyše zuby bieli, čím napomáha k žiarivému úsmevu.

Pasta obľúbenej značky spĺňa požiadavky aj tých náročnejších zákazníkov. Je balená v krásnom retro balení, a tak urobí parádu aj na poličke.

Vlastnosti:

  • odstraňuje nečistoty a zubný povlak
  • bieli zuby a osviežuje dych
  • odstraňuje škvrny na povrchu skloviny
  • chráni zuby pred tvorbou kazu
  • chutí a vonia ako škorica
  • v štýlovom retro balení

Ako aplikovať:
Na kefku naneste pastu veľkosti hrášku a dôkladne si vyčistite celú ústnu dutinu. Následne poriadne vypláchnite. Odporúča sa používať po každom jedle, minimálne dvakrát denne.

Kompletné zloženie

GLYCERIN, ALUMINUM HYDROXIDE, AQUA, SILICA, AROMA, CELLULOSE GUM, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM SACCHARIN, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Zubné pasty Marvis zmenia vaše každodenné čistenie zubov v jedinečný zážitok! Tieto obľúbené talianske zubné pasty majú totiž netradičné zábavné príchute, vďaka ktorým vás bude čistenie zubov naozaj baviť! Vyskúšať tak môžete napr. jedinečnú príchuť škorice, sladkého drievka, jazmínu alebo zázvoru! Okrem jedinečnej sviežej príchute tiež zubné pasty Marvis dôkladne čistia zuby a chránia ich pred tvorbou zubného kazu aj pred zubným kameňom. Pasty sa ukrývajú v jedinečných retro obaloch, ktoré pripomínajú tuby s olejovými farbami. Súčasťou sortimentu Marvis sú tiež ústne vody, zubné kefky a ďalšie účinné prípravky pre dokonalú ústnu hygienu.
Značka Marvis bola založená už v roku 1958 vo Florencii. Prvá zubná pasta Marvis bola určená fajčiarom a preslávila sa svojimi mimoriadnymi bieliacimi účinkami a intenzívnou mätovou chuťou. Po veľkom úspechu sa v ponuke značky Marvis postupne začali objavovať aj ďalšie zubné pasty s inovatívnymi príchuťami, ktoré sa stali medzi ľuďmi veľmi obľúbené. Zubné pasty Marvis sú vyrábané rokmi preverenou, tradičnou metódou a zaručujú bohatú jemnú textúru plnú intenzívnej osviežujúcej chuti!