Matrix Style Link Shape Switchermodelovacia pasta silné spevnenie

Matrix Style Link Shape Switcher modelovacia pasta silné spevnenie
Matrix Style Link Shape Switcher modelovacia pasta silné spevnenie
50 ml
7,80

Kód: MTX1669 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Zásielkovňa
už zajtra utorok 31. 3. 2020

Popis produktu Matrix Style Link Shape Switcher
Vlastnosti

Stylingový prípravok Matrix Style Link Shape Switcher podčiarkne váš účes a udrží ho dlhý čas.

Vlastnosti:

  • extra silné spevnenie
  • uľahčuje styling
  • nezanecháva stopy

Použitie:
Naneste malé množstvo prípravku do dlaní a aplikujte do vlasov.

Vlastnosti

Účinok
objem vlasov, spevnenie

O značke Matrix

Kozmetika Matrix | Matrix je jednou z najpopulárnejších značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 1980 ju v Spojených štátoch založili manželia Arnie a Sydell Millerovci, pričom ich cieľovou skupinou boli prevádzkovatelia salónov krásy, koloristi, stylisti, vizážisti a pod. Dnes je táto špičková kozmetika dostupná aj širokej verejnosti.
V ponuke značky Matrix nájdete prípravky pre všetky typy vlasov. Nezáleží na tom, či sú tie vaše mastné, poškodené, suché, lámavé alebo rozštiepené – pomocou šampónov, kondicionérov, vyživujúcich olejov a ostatných výrobkov Matrix im rýchlo vrátite späť ich zdravie a krásu. Netreba asi dodávať, že Matrix má riešenie aj pre osoby trpiace lupinami alebo alopéciou.
Samostatnú kapitolu predstavuje styling. Matrix dodáva na trh celý rad rôznych lakov, modelovacích pást, penových tužidiel, sprejov a ďalších zaujímavých výrobkov, ktoré vám umožnia vytvoriť si v domácich podmienkach moderný a pekný účes. Stačí popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite.
Matrix si zakladá na tom, že na vývoj svojich produktov používa najmodernejšie technológie. Každý z nich je koncipovaný tak, aby ste aj bez patričného vzdelania dosiahli čo možno najlepšie výsledky. Profesionálnym kaderníkom zas Matrix ponúka možnosť zapojiť sa do jedinečného školiaceho programu. Nie div, že postupom času sa stal jednotkou vo svojom segmente na americkom trhu.
Značka Matrix iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať obľúbenú vlasovú kozmetiku hollywoodskych celebrít, radi originálne účesy nielen nosia, ale aj vymýšľajú a zháňajú kvalitu za rozumnú cenu.  

Recenzie Matrix Style Link Shape Switcher