Max Factor 2000 Calorieriasenka pre objem vodeodolná

16×
Max Factor 2000 Calorie riasenka pre objem vodeodolná
Max Factor 2000 Calorie riasenka pre objem vodeodolná
odtieň Rich Black 9 ml
6,90

Kód: MXF0268 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Max Factor 2000 Calorie
Vlastnosti

Stačí jedna vrstva a vaše riasy získajú o až o 300 % väčší objem, čiernočiernu farbu a dramatický vzhľad. Nie je náhoda, že sa maskara Max Factor 2000 Calorie stala kozmetickou ikonou. Vďaka vodoodolnému zloženiu si môžete dokonalé riasy užívať aj pri bazéne, mori či pri športe. A to bez rozmazávania.

Vlastnosti:

  • vodoodolná textúra predĺži výdrž a zamedzí rozmazávaniu
  • kefka dodá riasam až o 300 % väčší objem
  • intenzívny pigment zaistí výraznú čiernu farbu
  • už jedna vrstva sa postará o dramatický pohľad

Ako aplikovať:
Pomocou kefky naneste na riasy po celej ich dĺžke od korienkov ku končekom a prečešte. Pre intenzívnejší vzhľad naneste dve vrstvy. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami.

Notino tip:
Odporúčame odličovať pomocou odličovača pre vodoodolný make-up či pomocou odličovača na olejovej báze.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
vodoodolná, pre citlivé oči, pre objem
Efekt
vodoodolný

Napísali sme o Max Factor 2000 Calorie
Články

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor 2000 Calorie

tracking pixel