Max Factor Creme Bronzerbronzer

5×
Max Factor Creme Bronzer bronzer
Max Factor Creme Bronzer bronzer
odtieň 05 Light Gold
6,30

Kód: MXF1932 | Na sklade
1
Darček pre vás
K nákupu produktov Max Factor nad 15 € získate teraz podkladovú bázu pod make-up v plnej veľkosti.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kuriérom GLS
utorok 21. 1. 2020
Osobný odber
utorok 21. 1. 2020
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Max Factor Creme Bronzer

Zapečený bronzer Max Factor Creme Bronzer obsahuje bronzujúce minerálne pigmenty pre prirodzený, slnkom pobozkaný vzhľad po celý rok. Vďaka krémovej textúre sa ľahko roztiera a vrství na pleť.

Vlastnosti:

  • dodá pleti žiarivý a prirodzene opálený vzhľad
  • jednoducho sa aplikuje a možno ho vrstviť
  • ľahko splynie s make-upom

Zloženie:

  • jemné minerálne pigmenty – okamžite rozžiaria pleť

Ako aplikovať:
Bronzer naneste na líca pomocou širokého štetca a rozotrite dostratena.

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Creme Bronzer