Max Factor Eyebrow Pencilceruzka na obočie

3×
Max Factor Eyebrow Pencil ceruzka na obočie
Max Factor Eyebrow Pencil ceruzka na obočie
odtieň 1 Ebony 1,4 g
3,60

Kód: MXF0124 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra štvrtok 9. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Eyebrow Pencil
Vlastnosti

Dokonale upravené obočie posunie váš celkový look o stupeň vyššie. Ceruzka na obočie Max Factor Eyebrow Pencil vám umožní precízne vyplnenie medzier a definíciu tvaru obočia, čím zaistí jeho prirodzený a upravený vzhľad. Pomocou kefky na viečku ceruzky potom obočie ľahko vyčešete do požadovaného tvaru.

Vlastnosti:

  • tenký hrot umožní precízne vyplnenie a dokreslenie línie obočia
  • kefka pomáha prirodzene upraviť a vyčesať obočie
  • ceruzku je možné pravidelne ostriť pomocou strúhadla
  • odoláva rozmazávaniu

Ako aplikovať:
Hrotom ceruzky vyplňte medzery v obočí a definujte jeho obrysy. Pomocou kefky vyčešte obočie do požadovaného tvaru. Len čo sa hrot ceruzky otupí, naostrite ho pomocou strúhadla.

Vlastnosti

Odtieň
čierny

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Eyebrow Pencil