Max Factor Miracle Glowkrémový rozjasňovač

Max Factor Miracle Glow krémový rozjasňovač
Max Factor Miracle Glow krémový rozjasňovač
odtieň 10 Light 11 g
7,80

  • Max Factor Miracle Glow krémový rozjasňovač
  • Max Factor Miracle Glow krémový rozjasňovač
Kód: MXF02022 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 1. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Miracle Glow
Vlastnosti

Stačia dva kroky a vaša pleť bude dokonale zjednotená a krásne rozžiarená. Krémový rozjasňovač Max Factor Miracle Glow Duo kombinuje ľahko roztierateľný korektor a rozjasňovač. Korektor zamaskuje nedokonalosti pleti a rozjasňovač dodá svieži, odpočinutý vzhľad.

Vlastnosti:

  • krémový korektor zjednotí pleť a kryje nedokonalosti
  • rozjasňovač dodá pleti svieži, odpočinutý vzhľad
  • krémová textúra sa ľahko aplikuje
  • zamedzí aplikácii nadmerného množstva
  • oba produkty možno ľahko vrstviť podľa potreby

Ako aplikovať:
Korektor aplikujte do okolia očí a lokálne na miesta, ktoré vyžadujú vyššie krytie. Rozjasňovač vklepte na miesta, ktoré prirodzene odrážajú svetlo, ako sú lícne kosti či nos. Aplikujte pomocou hubkového aplikátora či prstov.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Efekt
rozjasňujúci

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Miracle Glow