Maybelline Master Precise

tekuté linky na oči

4×
Maybelline Master Precise tekuté linky na oči
Maybelline Master Precise tekuté linky na oči
Maybelline Master Precise tekuté linky na oči
Maybelline Master Precise tekuté linky na oči
Maybelline Master Precise tekuté linky na oči
Lk3FQ4FjI2g
odtieň 110 Black 1 g

Kód: MAY0132 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Nakúpte akékoľvek produkty značky Maybelline aspoň za 15 € a doprava zadarmo je vaša.
Maybelline Master Precise
odtieň 110 Black 1 g

Popis kozmetiky Maybelline Master Precise

Popis:
Luxusné tekuté očné linky Maybelline Master Precise vám v okamihu dodajú intenzívny a vzrušujúci pohľad, ktorý si podmaní celé vaše okolie! Vďaka ultra tenkému štetcu je možné vytvoriť aj linku širokú len 0,4 mm! Líčenie tekutými očnými linkami Master Precise je veľmi jednoduché a dokonale precízne. Linky dokonale priľnú k viečku bez nežiaduceho rozmazania. Príjemná textúra a intenzívna farba liniek zaisťuje perfektný vzhľad po celý deň. S linkami Master Precise od Maybelline sa budete cítiť neobyčajne sebavedomo a sexy! Vhodné pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek.

Účinky:
     • ultra tenký štetček 0,4 mm
     • intenzívna farba
     • bez rozmazania

Ako aplikovať:
Linku veďte jedným ťahom tesne nad líniou rias.

Vlastnosti

Farba
čierna
Vodoodolné
nie

O značke Maybelline

História značky Maybelline siaha do roku 1915, keď si mladá Američanka menom Mabel Williams namiešala originálny prípravok na zvýraznenie očí. Jej brata Thomasa to natoľko nadchlo, že založil spoločnosť Maybelle Laboratories a začal sa venovať predaju maskár. Netrvalo dlho a ženy po celých Spojených štátoch žiadali Maybelline. V druhej polovici deväťdesiatych rokov sa Maybelline stala súčasťou kozmetického gigantu L'Oréal Group. Jej cieľ však zostal stále rovnaký – ponúkať zákazníkom prvotriednu a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku.
V súčasnosti sa Maybelline môže pýšiť tým, že spolupracuje s poprednými módnymi návrhármi na vytváraní trendov v oblasti krásy. Nespí však na vavrínoch a neustále sa snaží svoje produkty inovovať. Očné tiene, laky na nechty, lesky na pery a ďalšie produkty značky Maybelline sa ľahko aplikujú a majú dlhotrvajúci účinok. Sú efektné a v neposlednom rade bezpečné. Vďaka týmto vlastnostiam si získali obrovskú obľubu medzi profesionálnymi vizážistami.
Kozmetika Maybelline je synonymom dokonalého nalíčenia. O jej mimoriadnych kvalitách svedčí aj skutočnosť, že ju používa celý rad slávnych osobností – napríklad Miranda Kerr, Gigi Hadid alebo Adriana Lima. Značka Maybelline iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl, milujú make-up a túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.