MEDIBLANC Healthy Gums

Zubná pasta pre ochranu ďasien

MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
MEDIBLANC Healthy Gums Zubná pasta pre ochranu ďasien
100 ml
10,50

Kód: MEB3054 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už dnes
Osobný odber
už dnes

Popis kozmetiky MEDIBLANC Healthy Gums

Popis:
V čom je zubná pasta MEDIBLANC Healthy Gums jedinečná? Nielenže dokáže veľmi účinne ochrániť vaše zuby pred zápalovou parodontózou, zbaví ich všetkých nečistôt a usadenín a dlhodobo osvieži váš dych, ale zároveň predstavuje celok unikátnych procesov a zloženia, ktoré iné pasty nespájajú a vďaka ktorým zažijete naozajstný pocit dokonale vyčistených zubov. Navyše je veľmi šetrná k ústnej dutine.

Základným princípom je jej funkčnosť v troch fázach.

Fáza 1 - Zvlhčenie
Obvyklá doba čistenia zubov sa pohybuje v niekoľkých minútach, a preto je dôležité, aby za túto pomerne krátku dobu došlo k rýchlemu zmáčaniu povrchu zubov, vytvoreniu bohatej peny a rovnomernému rozneseniu účinných látok, ktoré na seba uchytia zvyšky stravy a časti povlaku. Preto obsahuje zubná pasta MEDIBLANC Healthy Gums penivé látky, ktoré majú extrémne rýchlu schopnosť zmáčania a dokážu zefektívniť proces čistenia. Aktívne látky majú navyše schopnosť preniknúť aj na ťažko dostupné miesta, kam sa s kefkou bežne nedostanete!

Fáza 2 - Účinnosť látok a starostlivosť
Baktérie usadené na zuboch a ďasnách sú príčinou ich poškodenia a vzniku bolestivých zápalov, ktoré sú prvým príznakom parodontózy. V ďalšom štádiu dochádza k tomu, že sa vytvoria medzery medzi zubom a ďasnom, kde sa zápal usadí, postupne dochádza k obnažovaniu zubných krčkov a krvácaniu ďasien, čo môže viesť až k strate zubov. Vďaka špeciálnej úprave aktívnych látok dosahuje zubná pasta MEDIBLANC Healthy Gums jedinečné výsledky nielen v prevencii, ale aj v starostlivosti o ďasná a zuby už postihnuté zápalovou parodontózou.

Táto zubná pasta obsahuje unikátnu kombináciu látok Zinc Citrate a Zinc PCA, ktoré sťahujú tkanivo v mieste, kde sa stretáva lôžko so zubom. Vďaka tomu dochádza k zamedzeniu obnažovania citlivých zubných krčkov a výrazne sa zlepšia zápalové príznaky parodontózy. Unikátne zloženie pasty MEDIBLANC Healthy Gums má navyše schopnosť zamedziť rastu mikroorganizmov, vďaka čomu veľmi efektívne eliminuje nežiadúci zápach z úst /halitózu/, ktorá je častým negatívnym následkom zápalu ďasien. Zubná pasta MEDIBLANC je zároveň šetrná k ústnej dutine. Obsahuje tiež dentálne mikronizované siliky a vďaka ich špeciálnej úprave /nemajú ostré hrany/ a veľkosti /v priemere iba 10 mikrónov/ nedochádza k obrusovaniu zubov a ďasien. Funkčnosť silík tiež spočíva v tom, že každá častica na seba naviaže až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako sama váži. Vďaka tomu je dosiahnutá maximálna miera čistenia! Pre zvýšenie ochrany a posilnenie zubnej skloviny sme zároveň aplikovali fosfát vápnika v mikronizovanej podobe, ktorý zvýši efektivitu ukladania minerálnych látok v zuboch, a tak urýchli proces mineralizácie. Tento proces je u bežných pást dlhý až 5 minút!

Fáza 3 - Dlhodobý efekt sviežosti v ústach
Oproti bežným zubným pastám vám zubná pasta MEDIBLANC Healthy Gums zaistí extra dlhý pocit sviežosti, ktorý si budete môcť užívať ešte dlho po vyčistení. Táto pasta totiž obsahuje enkapsuláty, vďaka ktorým sa patentovaná receptúra prírodných sladidiel, mentolu a mäty piepornej uvoľňuje postupne počas celého procesu čistenia. Pocit sviežosti tak neskončí po pár sekundách čistenia.

Zubná pasta MEDIBLANC Healthy Gums je navyše veľmi šetrná k ochrane ústnej dutiny. Neobsahuje syntetické sladidlá, SLS / SLES ani dráždivé konzervanty. Bez fluoridu, peroxidu, bez parabénov. Nespôsobuje suchosť v ústach. Pri pravidelnom používaní zubnej pasty MEDIBLANC Healthy Gums tak docielite maximálny efekt čistenia, ochrany a bielosti, ktorý vám bežná pasta neponúkne. Budete mať pocit skutočne dokonale vyčistených zubov.

Účinky:

 • chráni zuby pred zápalovou parodontózou
 • zamedzuje vzniku zápalov a opuchov
 • sťahuje ďasná
 • znižuje krvácavosť ďasien
 • eliminuje zápach z úst
 • zanecháva dlhodobý pocit sviežosti v ústach
 • je šetrná k ústnej dutine aj vďaka zloženiu na prírodnej báze

Zloženie:

 • unikátna kombinácia látok Zinc Citrate a Zinc PCA - sťahujú tkanivo v mieste, kde sa stretáva lôžko so zubom. Vďaka tomu dochádza k zamedzeniu obnažovania citlivých zubných krčkov a výrazne sa zlepšujú zápalové príznaky parodontózy.
 • mikronizované siliky - unikátne častice s veľkosťou 10 mikrónov, ktoré na seba dokážu naviazať až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako samé vážia. Vďaka tomu, že nemajú ostré hrany sú veľmi šetrné k zubnej sklovine.
 • mikronizovaný fosfát vápnika - zvyšuje efektivitu mineralizácie a urýchľuje jej čas. Chráni a posilňuje zubnú sklovinu.
 • patentovaná receptúra prírodných sladidiel, mentolu a mäty piepornej v podobe enkapsulátov, ktorá je uvoľňovaná postupne a dlhodobo zaisťuje svieži pocit v ústach po vyčistení zubov

Použitie:
Na čistenie zubov používajte aspoň 2x denne množstvo pasty o veľkosti zrnka hrachu.

O značke MEDIBLANC

MEDIBLANC | Unikátne produkty britskej značky MEDIBLANC v oblasti dentálnej hygieny prinášajú na trh revolučné zloženie a účinky. MEDIBLANC ako jediná v sebe spája všetky známe prírodné účinné látky, systémy čistenia a ochrany. Vytvára tak jedinečnú a účinnú starostlivosť.
MEDIBLANC ponúka riešenie nielen pre bielenie zubov a citlivé zuby, ale aj pre problematiku krvácavosti ďasien (parodontózu). Vďaka unikátnemu zloženiu a 3krokovému systému rieši primárne príčiny problémov.
Vďaka absencii dráždivých či inak negatívnych látok sú produkty veľmi šetrné a vhodné na dlhodobé používanie.
Produkty MEDIBLANC neobsahujú:

 • peroxidy
 • fluoridy
 • dráždivé konzervanty
 • syntetické sladidlá
 • parabény
 • neobsahuje SLS/SLES

 

Menu