Michael Kors

Michael Kors

 Michael Kors je celosvetovo uznávaný módny návrhár. Značka nesúca jeho meno je synonymom luxusu, exkluzivity a kvality. Vyrába módne doplnky, obuv, hodinky, šperky a okuliare a nechýbajú ani parfémy Michael Kors, ktoré sú rovnako nadčasové a rafinované ako značka sama.

Michael Kors navrhuje oblečenie už od svojich devätnástich rokov. Módny dizajn študoval v New Yorku a potom pôsobil ako kreatívny riaditeľ slávneho módneho domu Céline. Tvoriť pod značkou nesúcou vlastné meno začal v už roku 1981, výhradne sa jej venuje od roku 2003. Jeho modely si obliekli aj Michelle Obama, Kate Middleton, Angelina Jolie, Jennifer Lopez alebo Nicole Kidman a butiky tejto americkej značky nájdete vo svetových metropolách – od New Yorku cez Paríž a Miláno až po Dubaj.

Prvá vôňa Michael Kors uzrela svetlo sveta v roku 2001. Teraz má značka na konte niekoľko desiatok vôní pre mužov aj ženy, ktoré vznikli v spolupráci so svetovými parfumérmi. Vyskúšajte napríklad gurmánsku orientálno-kvetinovú vôňu Michael Kors Wonderlust, kvetinovú parfumovanú vodu Michael Kors Sparkling Blush, zvodnú vôňu Michael Kors Glam Jasmine s jazmínom v hlavnej role, zmyselnú dámsku vôňu Michael Kors Sexy Amber alebo drevitú Michael Kors Midnight Shimmer, ktorá sa skvele hodí predovšetkým na večer.

celý text skryť text