Skip to main content

Michael Kors

Michael Kors

 Michael Kors je celosvetovo uznávaný módny návrhár. Značka nesúca jeho meno je synonymom luxusu, exkluzivity a kvality. Vyrába módne doplnky, obuv, hodinky, šperky a okuliare a nechýbajú ani parfémy Michael Kors, ktoré sú rovnako nadčasové a rafinované ako značka sama.

Michael Kors navrhuje oblečenie už od svojich devätnástich rokov. Módny dizajn študoval v New Yorku a potom pôsobil ako kreatívny riaditeľ slávneho módneho domu Céline. Tvoriť pod značkou nesúcou vlastné meno začal v už roku 1981, výhradne sa jej venuje od roku 2003. Jeho modely si obliekli aj Michelle Obama, Kate Middleton, Angelina Jolie, Jennifer Lopez alebo Nicole Kidman a butiky tejto americkej značky nájdete vo svetových metropolách – od New Yorku cez Paríž a Miláno až po Dubaj.

Prvá vôňa Michael Kors uzrela svetlo sveta v roku 2001. Teraz má značka na konte niekoľko desiatok vôní pre mužov aj ženy, ktoré vznikli v spolupráci so svetovými parfumérmi. Vyskúšajte napríklad gurmánsku orientálno-kvetinovú vôňu Michael Kors Wonderlust, kvetinovú parfumovanú vodu Michael Kors Sparkling Blush, zvodnú vôňu Michael Kors Glam Jasmine s jazmínom v hlavnej role, zmyselnú dámsku vôňu Michael Kors Sexy Amber alebo drevitú Michael Kors Midnight Shimmer, ktorá sa skvele hodí predovšetkým na večer.

celý text skryť text

Michael Kors
Filter
cenové rozpätie

Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   6
  •   2
  •   1
Odporúčané