Minerálny make-up

Minerálny make-up
Filter
cenové rozpätie

Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   8
  •   2
  •   1

Túžite po dokonale zafixovanom make-upe, zjednotenej a zamatovo hebkej pleti? Zabudnite na pocit mastnej pokožky. Pridajte do svojej kozmetickej taštičky minerálny púder alebo minerálny make-up a spoľahnite sa na perfektne matný vzhľad pri každej príležitosti. Ak hľadáte kozmetický prípravok, ktorý vám perfektne zafixuje make-up a nepodráždi pleť, tak ste ho práve našli.

Minerálne púdre sú vďaka prírodnému zloženiu hypoalergénne a vhodné pre všetkých, ktorí majú citlivú pleť. Najviac si budú rozumieť so zmiešanou a mastnou pleťou. Oceníte ich však aj ak máte suchú pleť, pretože pokožku nevysušujú.

Čo je minerálny púder?

Minerálny púder je prášok z jemne nadrvených prírodných minerálov. Najčastejšie ide o rôzne druhy sľudy a rôzne oxidy, ako napríklad titaničitý alebo zinočnatý. Tie skvele odrážajú svetlo a prirodzene chránia pleť pred škodlivým slnečným žiarením.

Vyskúšajte kvalitné minerálne púdre ClarinsMakeup Revolution a ďalšie na vlastnej koži. V našej ponuke nájdete sypké minerálne púdre, klasické minerálne kompaktné púdre, ale aj púdrové minerálne make-upy, ktoré sa nanášajú štetcom namiesto klasického make-upu. Minerálny púder naneste na celú tvár alebo ak máte suchú pleť, tak len do oblasti T-zóny, a užívajte si bezchybný vzhľad po celý deň.