Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov

34×
Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov
Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov
100 ml
37,50

37,50 / 100 ml, vr. DPH
Kód: MBL0581 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 4. 3. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 3. 3. 2021

Popis parfému Montblanc Legend Spirit
Zloženie

Toaletná voda Mont Blanc Legend Spirit je vôňou s mužnou arómou, ktorá vás omámi svojím elánom a zvodnou úprimnosťou. Zmyslový zážitok je demonštráciou osobnosti, ktorá je zachytená v momente absolútnej slobody a vyrovnanosti. Temperamentný výraz mužstva.

Mont Blanc Legend Spirit sa hneď spočiatku zatrblieta prvými tónmi ružového korenia, horkého grepu a iskrivého bergamotu. Tie sú však náhle prehlušené intenzívnou arómou harmonickej levandule, hypnotického kardamómu a osviežujúcou vodnou bázou. Biele drevo sa nenápadne mieša s dubovým machom a esencia je dotiahnutá do dokonalosti vďaka bielemu pižmu.

Toaletná voda Legend Spirit je inšpirovaná všetkými odtieňmi a formami bielej, od snežných vločiek po mramorový kameň. Vôňa sa zahrieva a vibruje na koži vo chvíli, keď sa zmieša so vzduchom, a postupne zosilňuje svoju intenzitu. Doprajte si tento luxus!

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
grapefruit, ružové korenie, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vodné tóny, levanduľa, kardamóm
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
biele pižmo, dubový mach, biele drevo
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Montblanc

p>Montblanc bol založený už v roku 1906 v Hamburgu v Nemecku ako spoločnosť vyrábajúca luxusné perá. Montblanc založila trojica mužov - Voss, Nehemias a Eberstein - ktorí stáli za vznikom jednej z najluxusnejších a najexkluzívnejších značiek vôbec. Dlhé roky sa Montblanc zameriaval len na vysoko kvalitné písacie potreby a doplnky, ale postupom času pridával aj ďalšie produkty, medzi nimi samozrejme aj parfémy. Dnes je veľmi aktívny charitatívne, kedy bojuje najmä proti negramotnosti a nerovnakému prístupu k vzdelaniu, okrem toho prevádzkuje 66 obchodov po celom svete od domovského Hamburgu cez Bombaj po Brisbane. Vy však napríklad pre cédrovo-santalový Montblanc Starwalker alebo elegantný Montblanc Individuel nemusíte ďalej, než na naše stránky.

Recenzie Montblanc Legend Spirit34