Montale Amber & Spices

Parfumovaná voda unisex 100 ml

1×
Montale Amber & Spices Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Amber & Spices Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Amber & Spices Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Amber & Spices Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Amber & Spices Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Amber & Spices Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Amber & Spices Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Amber & Spices Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
69,20

Kód: MNT1464 | 5 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra piatok 23. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra piatok 23. 11. 2018
Montale Amber & Spices
100 ml | 69,20

Popis parfému Montale Amber & Spices

Montale Amber & Spices je drevitá a sviežo korenistá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom vzácneho dreva oud. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, odráža atmosféru orientálnej púšte s jej suchou horúčavou a vôňou vzácnych driev vo vzduchu. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Amber & Spices vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Pútavá vonná kompozícia Amber & Spices má hlboký komplexný charakter. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý svojho nositeľa zahalí do úchvatnej orientálnej atmosféry. Výrazná vôňa stvárňujúca zmysly omračujúce púštnu krajinu.

Amber & Spices vyžaruje exotické kúzlo, predstavuje vôňu dreva oud, známeho tiež ako orlie či agarové drevo, nezvyčajne výrazne a atraktívne ho podčiarkuje mysterióznymi bohatými aromatickými korenistými akordmi. Vôňa sa v hlave otvára tónmi indonézskeho muškátového orieška a prekvapivej marockej ruže, v srdci zavonia egyptská rasca a drevo oud a základ tvorí ebenové a santalové drevo a jantár. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Amber & Spices je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Hĺbkou, komplexnosťou a výraznosťou drevitých tónov sa parfémovaná voda Amber & Spices hodí najmä na chladnejšie dni ako denný i večerný parfém. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi drevité vône v originálnom poňatí a korenistom zvýraznení. Vyskúšať Amber & Spices by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Amber & Spices podčiarknutou metalickou jantárovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Amber & Spices - vôňa suchej a horúcej orientálnej púšte.

Zloženie

Hlava
muškátový oriešok, ruža
Srdce
agar, rasca
Základ
ambra, ebenové drevo, santalové drevo
Druh vône
drevitá, korenistá

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.  

Hodnotenie Montale Amber & Spices

Pridať novú recenziu

5.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem