Montale Aoud Lagoon

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
60,60

Kód: MNT2183 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 18. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 18. 2. 2019
Montale Aoud Lagoon
100 ml | 60,60

Popis parfému Montale Aoud Lagoon

Aoud Lagoon je kvetinová drevitá vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Lagoon vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Aoud Lagoon predstavuje osviežujúcu a súčasne delikátne sladkú kombináciu bielych kvetov so vzácnymi drevami a ovocím.

Originálna, osviežujúca i jemne sladká parfémovaná voda Montale Aoud Lagoon vezme svojho nositeľa na intímnu olfaktorickú výpravu, ktorá, ako sľubujú zástupcovia značky, vám pomôže objaviť vašu vnútornú silu. Výsledkom je nezameniteľná aróma, ktorej nechýba sviežosť, jemnosť, zmyselnosť, ani dotyk elegancie. Vôňa parfémovanej vody Montale Aoud Lagoon sa v hlave otvára akordmi vôňokvetky (osmanthus) a sicílskej mandarínky. V srdci zavonia gardénia a lotos a základ pozostáva z tónov haitského vetiveru, paraguajského guajakového dreva a machu. Celková aróma, dokonale vyvážene prepájajúca drevité a biele kvetinové stránky s ďalšími kvetinovými, ovocnými a citrusovými aspektmi, je svieža i sladká, jemná i zmyselná a plná jasu v úvode a elegancie v základe.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája Orient so Západom vo vôni predstavujúcej intímnu vonnú výpravu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Aoud Lagoon je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka svojej sviežej stránke sa Aoud Lagoon hodí najmä na teplejšie mesiace, na deň i večer. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu bielych kvetov a vzácnych driev. Vyskúšať Aoud Lagoon by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi sa nechajú svojím parfémom unášať na olfaktorické výpravy.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Lagoon podčiarknutou lesklou zlatistou farbou prechádzajúcou do bledomodrej. Unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Lagoon - osviežujúca i jemne sladká kvetinovo-drevitá vôňa, pozývajúca na intímnu vonnú výpravu.

Zloženie

Hlava
mandarínkovo-pomarančová aróma, osmanthus
Srdce
lotos, tahitská gardénia
Základ
guajakové drevo, mach, vetiver
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Aoud Lagoon

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!