Montale Aoud Lagoon

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lagoon Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
63,90

Kód: MNT2183 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 23. 10. 2018
Osobný odber
streda 24. 10. 2018
Montale Aoud Lagoon
100 ml | 63,90

Popis parfému Montale Aoud Lagoon

Aoud Lagoon je kvetinová drevitá vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Lagoon vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Aoud Lagoon predstavuje osviežujúcu a súčasne delikátne sladkú kombináciu bielych kvetov so vzácnymi drevami a ovocím.

Originálna, osviežujúca i jemne sladká parfémovaná voda Montale Aoud Lagoon vezme svojho nositeľa na intímnu olfaktorickú výpravu, ktorá, ako sľubujú zástupcovia značky, vám pomôže objaviť vašu vnútornú silu. Výsledkom je nezameniteľná aróma, ktorej nechýba sviežosť, jemnosť, zmyselnosť, ani dotyk elegancie. Vôňa parfémovanej vody Montale Aoud Lagoon sa v hlave otvára akordmi vôňokvetky (osmanthus) a sicílskej mandarínky. V srdci zavonia gardénia a lotos a základ pozostáva z tónov haitského vetiveru, paraguajského guajakového dreva a machu. Celková aróma, dokonale vyvážene prepájajúca drevité a biele kvetinové stránky s ďalšími kvetinovými, ovocnými a citrusovými aspektmi, je svieža i sladká, jemná i zmyselná a plná jasu v úvode a elegancie v základe.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril parfém, ktorý spája Orient so Západom vo vôni predstavujúcej intímnu vonnú výpravu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Aoud Lagoon je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka svojej sviežej stránke sa Aoud Lagoon hodí najmä na teplejšie mesiace, na deň i večer. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu bielych kvetov a vzácnych driev. Vyskúšať Aoud Lagoon by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi sa nechajú svojím parfémom unášať na olfaktorické výpravy.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Lagoon podčiarknutou lesklou zlatistou farbou prechádzajúcou do bledomodrej. Unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Lagoon - osviežujúca i jemne sladká kvetinovo-drevitá vôňa, pozývajúca na intímnu vonnú výpravu.

Zloženie

Hlava
mandarínkovo-pomarančová aróma, osmanthus
Srdce
lotos, tahitská gardénia
Základ
guajakové drevo, mach, vetiver
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.