Montale Aoud Sense

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Aoud Sense Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Sense Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Sense Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Sense Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Sense Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Sense Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Aoud Sense Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Sense Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
69,10

Kód: MNT1816 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra pondelok 18. 2. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 18. 2. 2019
Montale Aoud Sense
100 ml | 69,10

Popis parfému Montale Aoud Sense

Montale Aoud Sense parfémovaná voda unisex Aoud Sense je drevitá aromatická vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Sense vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Aoud Sense predstavuje obľúbené duo ruže a oudu v originálnom sprievode citrusov.

Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Aoud Sense, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živicovou arómou. Najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v Montale Aoud Sense objavuje v populárnom spojení s ružou, ktoré originálne doplňujú šťavnaté citrusy. Vo vôni Aoud Sense sa v hlave otvárajú akordy pomaranča, mandarínky, čierneho korenia a klinčeka, v srdci zavonia agarové drevo a bulharská ruža a základ pozostáva z tónov haitského vetiveru. Celková aróma Aoud Sense, nápadito spájajúca citrusové, ružové a oudové stránky a doplnená o sviežo korenisté aspekty a ľahký dotyk sladkosti. Je šťavnato svieža, pikantná a súčasne zmyselná.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril ďalšiu celkom originálnu vôňu, ktorá si zaslúži pozornosť i tých najnáročnejších parfumérskych znalcov. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Aoud Sense je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Aoud Sense sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Najlepšie však vynikne v jarných a jesenných mesiacoch. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi kombináciu oudovej a ružovej vône a dokážu ju oceniť vo veľmi originálnej podobe a špičkovej kvalite.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Sense podčiarknutou tieňovanou fialovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Sense - ruža, agarové drevo a citrusy v originálnej drevitej aromatickej vôni.

Zloženie

Hlava
čierne korenie, klinček, mandarínka, pomaranč
Srdce
agar, bulharská ruža
Základ
vetiver
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Aoud Sense

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!