Montale Blue Amber

Parfumovaná voda unisex 50 ml

1×
Montale Blue Amber Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Blue Amber Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Blue Amber Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Blue Amber Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Blue Amber Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Blue Amber Parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Blue Amber Parfumovaná voda unisex 50 ml
Montale Blue Amber Parfumovaná voda unisex 50 ml
fOEvm8zCdk8
50 ml
56,90

Kód: MNT1534 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra pondelok 18. 2. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 18. 2. 2019
Montale Blue Amber
50 ml | 56,90

Popis parfému Montale Blue Amber

Montale Blue Amber je orientálna korenistá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom jantáru. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka bohatú aromatickú vôňu vystavenú okolo ústredného akordu jantáru, úchvatne sprevádzaného výraznou vanilkou. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Blue Amber vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Blue Amber pozostáva z akordov talianskeho bergamotu, pelargónie, pačuli, vetiveru, koriandra a, samozrejme, jantáru a vanilky. Svieže a dynamické otvorenie sa jemne rozvíja korením a sladkastým exotickým pačuli, aby celková aróma, pútavo spájajúca dominantné jantárové, aromatické a vanilkové stránky so sviežo korenistými aspektmi, nakoniec vyvrcholilo v rafinovanom a zmyselnom jantárovo-vanilkovom základe.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril nesmierne dlhotrvajúcu vôňu, ktorá svojho nositeľa zahalí do úchvatnej orientálnej atmosféry. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Blue Amber je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Parfémovaná voda Montale Blue Amber sa hodí na celoročné nosenie ako denný i večerný parfém. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne korenisté vône, najmä s výraznými akordmi jantáru a vanilky. Vyskúšať Blue Amber by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Blue Amber podčiarknutou atraktívnou lesklou tmavomodrou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Blue Amber - vôňa jantáru a vanilky v dokonale vyváženej orientálnej korenistej kompozícii.

Zloženie

Zloženie
ambra, bergamot, koriander, pačuli, vanilka, vetiver
Druh vône
korenistá, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Blue Amber

Pridať novú recenziu

5.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem