Montale Chocolate Greedyparfumovaná voda unisex

7×
Montale Chocolate Greedy parfumovaná voda unisex
Montale Chocolate Greedy parfumovaná voda unisex
100 ml

Kód: MNT1536 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Zadajte v košíku kód 10notino a máte zľavu 10 % na všetko! Akcia sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis parfému Montale Chocolate Greedy
Zloženie

Montale Chocolate Greedy je orientálna vanilková vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom kakaa. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka nádhernú jemne gurmánsku vôňu spájajúcu kakao a vanilku s ďalšími majstrovsky skombinovanými akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Chocolate Greedy vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Chocolate Greedy pozostáva z akordov kávy, kakaa, tonka bôbov, horkého pomaranča, vanilky a sušeného ovocia. Celková aróma, spájajúca dominantné kakaové a hrejivo-korenisté stránky so sladkými a vanilkovými aspektmi a pútavým dotykom kávy, je vycibrene gurmánska, vábna, delikátna a mimoriadne zmyselná. Montale Chocolate Greedy je dokonalou parfémovanou vodou pre všetkých milovníkov čokolády.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril absolútne úchvatnú gurmánsku vôňu, majstrovsky kombinujúcu temné a krémové aspekty čokolády a dokonale napĺňajúce svoj názov, ktorý je možné voľne preložiť ako „žiadostivá čokoláda“. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Chocolate Greedy je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Parfémovaná voda Montale Chocolate Greedy sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Jej hrejivá stránka však najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Získa si predovšetkým ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne vanilkové a jemne gurmánske vône, obzvlášť tie s výraznými akordmi kakaa. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Chocolate Greedy podčiarknutou atraktívnou lesklou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Chocolate Greedy - vycibrená, jemne gurmánska vôňa pre pravých „čokoholikov“.

Zloženie

Zloženie
fazule tonka, kakao, sušené ovocie, vanilka, horký pomaranč
Druh vône
orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Chocolate Greedy7