Montale Chocolate Greedy

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Chocolate Greedy Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Chocolate Greedy Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Chocolate Greedy Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Chocolate Greedy Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Chocolate Greedy Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Chocolate Greedy Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Chocolate Greedy Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Chocolate Greedy Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
68,40

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT1536 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 19. 11. 2018
Osobný odber
pondelok 19. 11. 2018
Montale Chocolate Greedy
100 ml | 68,40

Popis parfému Montale Chocolate Greedy

Montale Chocolate Greedy je orientálna vanilková vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom kakaa. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka nádhernú jemne gurmánsku vôňu spájajúcu kakao a vanilku s ďalšími majstrovsky skombinovanými akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Chocolate Greedy vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Chocolate Greedy pozostáva z akordov kávy, kakaa, tonka bôbov, horkého pomaranča, vanilky a sušeného ovocia. Celková aróma, spájajúca dominantné kakaové a hrejivo-korenisté stránky so sladkými a vanilkovými aspektmi a pútavým dotykom kávy, je vycibrene gurmánska, vábna, delikátna a mimoriadne zmyselná. Montale Chocolate Greedy je dokonalou parfémovanou vodou pre všetkých milovníkov čokolády.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril absolútne úchvatnú gurmánsku vôňu, majstrovsky kombinujúcu temné a krémové aspekty čokolády a dokonale napĺňajúce svoj názov, ktorý je možné voľne preložiť ako „žiadostivá čokoláda“. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Chocolate Greedy je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Parfémovaná voda Montale Chocolate Greedy sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Jej hrejivá stránka však najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Získa si predovšetkým ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne vanilkové a jemne gurmánske vône, obzvlášť tie s výraznými akordmi kakaa. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Chocolate Greedy podčiarknutou atraktívnou lesklou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Chocolate Greedy - vycibrená, jemne gurmánska vôňa pre pravých „čokoholikov“.

Zloženie

Zloženie
fazule tonka, horký pomaranč, kakao, sušené ovocie, vanilka
Druh vône
orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.