Montale Full Incenseparfumovaná voda unisex

2×
Montale Full Incense parfumovaná voda unisex
Montale Full Incense parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
115,00

Ušetríte 44%
100 ml
64,40

Kód: MNT1641 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 10. 12. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 10. 12. 2019
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Full Incense
Zloženie

Montale Full Incense je balzamová vôňa pre mužov a ženy. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka skvostne výraznú živicovú vôňu vystavanú okolo ústredného akordu kadidla. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Full Incense vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Full Incense pozostáva z akordov labdana, elémiovej živice, pačuli, cédra a, samozrejme, kadidla. Somálske kadidlo s úchvatnými živicovými tónmi sa harmonicky spája s cédrovým drevom a lístkami pačuli. Drevité, suché, dymové tóny završujú celkovú arómu, spájajúcu dominantnú balzamovú stránku s dymovými, hrejivo korenistými a drevitými aspektmi. Full Incense sa dá najlepšie charakterizovať ako nádherná rýdza kadidlová vôňa - ako koniec koncov naznačuje i názov tejto nesmierne vydarenej parfémovanej vody od unikátnej značky Montale.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril absolútne úchvatnú balzamovú vôňu, až posvätne ospevujúcu somálske kadidlo. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Full Incense je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Parfémovaná voda Montale Full Incense sa hodí na celý rok, na nosenie cez deň i na večer. Najlepšie však vynikne v chladnejších dňoch. Získa si predovšetkým ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu kadidla, obzvlášť vo veľmi intenzívnej a autentickej podobe. Vyskúšať by ju mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu v spojení s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Full Incense podčiarknutou atraktívnou lesklou tmavohnedou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Full Incense - dymová, hrejivá a nádherne autentická vôňa kadidla.

Zloženie

Zloženie
labdanum, céder, pačuli, kadidlo, elemi
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Full Incense