Montale Honey Aoud

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Honey Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Honey Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Honey Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Honey Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Honey Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Honey Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Honey Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Honey Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
69,30

Kód: MNT1817 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra streda 21. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra streda 21. 11. 2018
Montale Honey Aoud
100 ml | 69,30

Popis parfému Montale Honey Aoud

Honey Aoud je orientálna vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam od značky Montale i parfémovanej vode Honey Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Neodolateľne lahodná parfémovaná voda Montale Honey Aoud predstavuje nápadité spojenie medu a agarového dreva.

Jeden z hlavných vonných komponentov parfémovanej vody Honey Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh je úchvatná surovina so živičnou arómou. Najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v Montale Honey Aoud objavuje v spojení s arómou medu, ktorú nádherne doplňuje korenie.

V kompozícii originálnej parfémovanej vody Montale Honey Aoud teda nájdeme akordy medu, dreva oud, kvetov, pačuli, škorice, kože, vanilky a jantáru. Neodolateľné medové srdce, obohnané listami pačuli zo Sumatry a delikátnymi kvetinovými tónmi a oživené cejlónskou škoricou, je zosilnené vzácnym laoským agarovým drevom, bohatým jantárom a kožou a žiadostivými vanilkovými tobolkami z Madagaskaru.

Celková aróma, nápadite prepájajúca dominantné medové a oudové stránky s hrejivo korenistými, škoricovými a sladkými aspektmi, je lahodná, hrejivá, bohatá, gurmánska a jednoducho neodolateľná. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril ďalšiu celkom originálnu vôňu, ktorá si zaslúži pozornosť i tých najnáročnejších parfumérskych znalcov.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Honey Aoud je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Honey Aoud sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Najlepšie však vynikne za jesenných a zimných večerov. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi originálne gurmánske orientálne vône a dokážu pri parfémoch oceniť skutočne špičkovú kvalitu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy od značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Honey Aoud podčiarknutou zlatisto oranžovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Honey Aoud - agarové drevo, med a korenie v originálnej orientálnej vanilkovej vôni.

Zloženie

Zloženie
agar, ambra, koža, kvety, madagaskarská vanilka, med, pačuli, škorica
Druh vône
orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.