Montale Intense Tiare

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Intense Tiare Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Intense Tiare Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Intense Tiare Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Intense Tiare Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Intense Tiare Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Intense Tiare Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Intense Tiare Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Intense Tiare Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
68,90

Kód: MNT1630 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra streda 14. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra streda 14. 11. 2018
Montale Intense Tiare
100 ml | 68,90

Popis parfému Montale Intense Tiare

Montale Intense Tiare je orientálna kvetinová vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom tahitskej gardénie. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka podmanivú vôňu spájajúcu výnimočnú gardéniu z Tahiti s kokosom, vanilkou a ďalšími majstrovsky skombinovanými akordmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Intense Tiare vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Intense Tiare je vystavaná okolo ústredného akordu špeciálnej tahitskej gardénie (Tiaré flower), s jej až neuveriteľne príťažlivou vôňou. Z tohto prírodného klenotu tropického Tahiti pletú miestni obyvatelia tradičné kvetinové vence pre návštevníkov ostrova, ktorým ich venujú na znamenie srdečného privítania. Nesmrteľnú tahitskú gardéniu sprevádzajú v parfémovanej vode Intense Tiare tóny kokosu, ruže, jazmínu, ylang-ylang a vanilky. Výsledkom je bohatá a harmonická vôňa, ktorá priam vyzýva na návštevu nádherného tropického ostrova v Tichomorí.

Celková aróma Montale Intense Tiare, harmonicky spájajúca dominantnú bielu kvetinovú stránku so sladkými, kokosovými a vanilkovými aspektmi a nádhernými tropickými a ďalšími kvetinovými dotykmi, je absolútne úchvatná a podmanivá. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfémovanú vodu, ktorá sa bez váhania dá označiť za pravú kráľovnú všetkých gardéniových vôní. Intense Tiare, dokonale napĺňajúca svoj názov („intenzívna tahitská gardénia“), je čistou omamnou extázou vo fľaštičke.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Intense Tiare je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Intense Tiare sa hodí na celoročné nosenie, cez deň i na večer. Najlepšie vynikne za letných dní, ale svojho nositeľa prenesie úchvatná vôňa tejto neobyčajnej parfémovanej vody na tropický ostrov kedykoľvek. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi intenzívne biele kvetinové vône, obzvlášť s výnimočnou tahitskou gardéniou v hlavnej roli. Vyskúšať by Montale Intense Tiare mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Intense Tiare podčiarknutou atraktívnou lesklou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Intense Tiare - podmanivá vôňa tahitskej gardénie, kokosu a vanilky v bohatej a harmonickej kompozícii.

Zloženie

Zloženie
jazmín, kokos, ruža, tahitská gardénia, vanilka, ylang-ylang
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.