Montale Jasmin Fullparfumovaná voda unisex

2×
Montale Jasmin Full parfumovaná voda unisex
Montale Jasmin Full parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
100 ml
90,00

Kód: MNT1508 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
pondelok 24. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Jasmin Full
Zloženie

Montale Jasmin Full je kvetinová vôňa pre ženy a mužov založená na bielych kvetoch. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka omamnú, kúzelne kvetinovú vôňu. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Jasmin Full vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Jasmin Full predstavuje odveké spojenie bielych kvetov, ktoré symbolizuje voňavé arabské noci. Kvet pomarančovníka, jazmín a zemolez sa miešajú v intenzívnej aróme vyznačujúcej sa nádhernou omamnosťou a mysterióznosťou.  Sladký, narkotický a tak trochu animálny jazmín, nektárová, jemne ovocno-medová vôňa zemolezu a svieži citrusový tón dodaný kvetmi pomarančovníka. To dohromady vytvára na prvý pohľad minimalistickú, ale pritom rozhodne nie nudne jednoduchú kompozíciu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Jasmin Full je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Jasmin Full je neodolateľná, jemne sladko kvetinová vôňa s prekvapivým sviežim citrusovým tónom. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém s jednoduchou kompozíciou, ktorý pritom ponúka vysokú mieru mysterióznosti a až prekvapivo omamné kúzlo Orientu.

Montale Jasmin Full, nádherný parfém oslavujúci kúzelné biele kvety, sa hodí na celý rok, ale najviac zažiari v jarných mesiacoch, keď sa jeho aróma dokonale spojí s prebúdzajúcou sa a rozkvitajúcou prírodou. Jasmin Full je ideálny denný parfém, napriek svojej minimalistickej kompozícii však má dostatok charakteru na to, aby svojmu nositeľovi pomohol okúzliť jeho okolie i pri zvláštnych večerných príležitostiach. Nádherná, prevažne vanilková aróma si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu tejto korenie dávajúcej špeciálnej orchidey v kvetinovej kompozícii. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Jasmin Full podčiarknutou nádhernou metalickou svetlou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Jasmin Full - omamná kvetinová vôňa arabských nocí.

Zloženie

Zloženie
zimolez, jazmín, kvet pomarančovníka
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Jasmin Full