Montale Mukhallat

Parfumovaná voda unisex 100 ml

2×
Montale Mukhallat Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Mukhallat Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Mukhallat Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Mukhallat Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Mukhallat Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Mukhallat Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Mukhallat Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Mukhallat Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
69,90

Kód: MNT1510 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 21. 2. 2019
Osobný odber
štvrtok 21. 2. 2019
Montale Mukhallat
100 ml | 69,90

Popis parfému Montale Mukhallat

Montale Mukhallat je orientálna sladko-ovocná vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom vanilky. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka jemnú harmóniu príjemne sladkých vôní. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Mukhallat vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Mukhallat je gurmánskou orientálnou vôňou par excellence. Jemná harmónia divých jahôd a sladkých mandlí sa spája s balzamom z Peru a madagaskarskou vanilkou v kompozícii nežne zahalenej svetlým pižmom. Hlavnú rolu hrá vybrané trio delikátnej jahody, jemne pudrovitých mandlí a príjemne sladkej vanilky. Pižmo a balzam v pozadí dodávajú Montale Mukhallat zmyselnosť a podčiarkujú orientálnosť. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Mukhallat je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Mukhallat je pozoruhodná gurmánska vôňa so sladko-ovocným a hrejivým charakterom. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém vyznačujúci sa okúzľujúcou hravosťou a skutočnou neodolateľnosťou. Parfém Montale Mukhallat sa hodí najmä na deň. Vyčarí úsmev na tvári svojho nositeľa i jeho okolia po celý rok, no v chladných mesiacoch navyše priateľsky zahreje.

Parfémovaná voda Montale Mukhallat si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi sladké gurmánske vône, najmä v orientálnych kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Mukhallat podčiarknutou výraznou čistou bielou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Mukhallat - jahody, mandle a vanilka v neodolateľnej orientálnej zmesi.

Zloženie

Zloženie
jahoda, mandle, peruánsky balzam, pižmo, vanilka
Druh vône
orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Mukhallat

Pridať novú recenziu

4.0
2 hodnotenie
1
1
celkový dojem