Montale Mukhallatparfumovaná voda unisex

2×
Montale Mukhallat parfumovaná voda unisex
Montale Mukhallat parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
110,00

Ušetríte 46%
100 ml
59,40

Kód: MNT1510 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 22. 1. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 22. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Mukhallat
Zloženie

Montale Mukhallat je orientálna sladko-ovocná vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom vanilky. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka jemnú harmóniu príjemne sladkých vôní. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Mukhallat vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Mukhallat je gurmánskou orientálnou vôňou par excellence. Jemná harmónia divých jahôd a sladkých mandlí sa spája s balzamom z Peru a madagaskarskou vanilkou v kompozícii nežne zahalenej svetlým pižmom. Hlavnú rolu hrá vybrané trio delikátnej jahody, jemne pudrovitých mandlí a príjemne sladkej vanilky. Pižmo a balzam v pozadí dodávajú Montale Mukhallat zmyselnosť a podčiarkujú orientálnosť. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Mukhallat je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Mukhallat je pozoruhodná gurmánska vôňa so sladko-ovocným a hrejivým charakterom. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém vyznačujúci sa okúzľujúcou hravosťou a skutočnou neodolateľnosťou. Parfém Montale Mukhallat sa hodí najmä na deň. Vyčarí úsmev na tvári svojho nositeľa i jeho okolia po celý rok, no v chladných mesiacoch navyše priateľsky zahreje.

Parfémovaná voda Montale Mukhallat si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi sladké gurmánske vône, najmä v orientálnych kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou. Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Mukhallat podčiarknutou výraznou čistou bielou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Mukhallat - jahody, mandle a vanilka v neodolateľnej orientálnej zmesi.

Zloženie

Zloženie
jahoda, pižmo, vanilka, peruánsky balzam, mandle
Druh vône
orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Mukhallat