Prejsť na hlavný obsah
Montale Patchouli Leaves parfumovaná voda unisex
Montale Patchouli Leaves parfumovaná voda unisex
Montale Patchouli Leaves parfumovaná voda unisex
Zloženiepačuli, vanilka, ambra, pižmo, labdanum
Druh vôneorientálna, drevitá

Montale Patchouli Leaves je orientálna vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom pačuli. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úplne úchvatné, hrejivé, jemné, upokojujúce a luxusné poňatie vône pačuli. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Patchouli Leaves vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Patchouli Leaves pozostáva z akordov vanilky, jantáru, pižma, labdanu a, samozrejme, pačuli. Nádherné lístky pačuli, máčané dva roky v sude z dubového dreva, sa spájajú s vanilkou dodávajúcou hrejivosť, labdanom doplňujúcim komplexnosť a hĺbku a ostatnými akordmi v celkovej aróme, majstrovsky vydarene kombinujúcim dominantnú arómu pačuli s jantárovými, balzamovými, vanilkovými a hrejivo korenistými aspektmi. Výsledkom je vôňa, ktorú je možné bez váhania označiť za vari najznamenitejšie spracovanie témy pačuli vôbec.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril snovú a zmyselnú vôňu, súčasne omračujúco pozoruhodnú a nesmierne príjemne nositeľnú. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Patchouli Leaves je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú trvácnosť vôní. A v prípade Montale Patchouli Leaves vôňa pretrváva skutočne neobvykle dlho.

Parfémovaná voda Montale Patchouli Leaves sa hodí na celý rok, na nosenie cez deň i na večer. Jej mierne hrejivá stránka však najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Patchouli Leaves si získa predovšetkým ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu pačuli, najmä v kombinácii s vanilkou a balzamovými dotykmi. Vyskúšať by si ju mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu v spojení s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Patchouli Leaves podčiarknutou atraktívnou lesklou striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Patchouli Leaves - majstrovská óda na úchvatnú vôňu pačuli.

MontalePatchouli Leaves parfumovaná voda unisex

3×
80,00
O 21 % výhodnejšie
100 ml
63,20

Na sklade | 63,20 / 100 ml, vr. DPH | Kód: MNT1627
1
Chcem sa dozvedieť o gravírovaní viac
Večerné doručenie
pondelok 22. 7. 2024
Osobný odber
sobota 20. 7. 2024