Montale Powder Flowers

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Powder Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Powder Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Powder Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Powder Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Powder Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Powder Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Powder Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Powder Flowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
62,20

Kód: MNT1513 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra piatok 16. 11. 2018
Montale Powder Flowers
100 ml | 62,20

Popis parfému Montale Powder Flowers

Montale Powder Flowers je kvetinová vôňa pre ženy a mužov s dotykom pudrovitého charakteru. Táto parfémovaná voda od francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka povznášajúcu a okúzľujúcu vôňu. Rovnako ako všetkým vôňam od značky Montale aj parfémovanej vode Powder Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Powder Flowers kombinuje vonné tóny ruže, jazmínu a vôňokvetky, známej aj pod názvom osmant, s akordmi cédrového dreva a tonka bôbov. Celková vonná kompozícia je nádhernou ódou na ušľachtilé kvety - delikátnu a povznášajúcu ružu, exotickú vôňokvetku a jemne sladký jazmín. Hlavnú rolu hrá ruža, ktorá sa nádherne spája s pudrovitým podtónom dodaným cédrovým drevom z Atlasu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Powder Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Powder Flowers ponúka čistú, jemnú vôňu plnú romantiky a charakteru. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je majstrovskou kombináciou kvetinových a pudrovitých tónov a rozohreje srdce každého, kto sa ním nechá okúzliť.

Parfémovaná voda Powder Flowers sa hodí na celý rok a dotyk romantiky a kvetinového kúzla vám poskytne cez deň aj pri zvláštnych večerných príležitostiach. Montale Powder Flowers si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi kvetinové vône, najmä s pudrovitým podtónom. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy od značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Powder Flowers podčiarknutou krásnou matnou zlatou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Powder Flowers - úchvatná interpretácia najušľachtilejších kvetov.

Zloženie

Zloženie
céder, fazule tonka, jazmín, osmanthus, ruža
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.