Montale Powder Flowersparfumovaná voda unisex

4×
Montale Powder Flowers parfumovaná voda unisex
Montale Powder Flowers parfumovaná voda unisex
110,00

Ušetríte 44%
100 ml
61,30

Kód: MNT1513 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra utorok 10. 12. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 10. 12. 2019
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Powder Flowers
Zloženie

Montale Powder Flowers je kvetinová vôňa pre ženy a mužov s dotykom pudrovitého charakteru. Táto parfémovaná voda od francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka povznášajúcu a okúzľujúcu vôňu. Rovnako ako všetkým vôňam od značky Montale aj parfémovanej vode Powder Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Powder Flowers kombinuje vonné tóny ruže, jazmínu a vôňokvetky, známej aj pod názvom osmant, s akordmi cédrového dreva a tonka bôbov. Celková vonná kompozícia je nádhernou ódou na ušľachtilé kvety - delikátnu a povznášajúcu ružu, exotickú vôňokvetku a jemne sladký jazmín. Hlavnú rolu hrá ruža, ktorá sa nádherne spája s pudrovitým podtónom dodaným cédrovým drevom z Atlasu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Powder Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Powder Flowers ponúka čistú, jemnú vôňu plnú romantiky a charakteru. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je majstrovskou kombináciou kvetinových a pudrovitých tónov a rozohreje srdce každého, kto sa ním nechá okúzliť.

Parfémovaná voda Powder Flowers sa hodí na celý rok a dotyk romantiky a kvetinového kúzla vám poskytne cez deň aj pri zvláštnych večerných príležitostiach. Montale Powder Flowers si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi kvetinové vône, najmä s pudrovitým podtónom. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy od značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Powder Flowers podčiarknutou krásnou matnou zlatou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Powder Flowers - úchvatná interpretácia najušľachtilejších kvetov.

Zloženie

Zloženie
fazule tonka, ruža, osmanthus, jazmín, céder
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Powder Flowers