Montale Powder Flowers

parfumovaná voda unisex 100 ml

3×
Montale Powder Flowers parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Powder Flowers parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Powder Flowers parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Powder Flowers parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
110,00

Ušetríte 37%
100 ml
68,90

Kód: MNT1513 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
pondelok 27. 5. 2019
Montale Powder Flowers
100 ml | 68,90

Popis parfému Montale Powder Flowers

Montale Powder Flowers je kvetinová vôňa pre ženy a mužov s dotykom pudrovitého charakteru. Táto parfémovaná voda od francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka povznášajúcu a okúzľujúcu vôňu. Rovnako ako všetkým vôňam od značky Montale aj parfémovanej vode Powder Flowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Powder Flowers kombinuje vonné tóny ruže, jazmínu a vôňokvetky, známej aj pod názvom osmant, s akordmi cédrového dreva a tonka bôbov. Celková vonná kompozícia je nádhernou ódou na ušľachtilé kvety - delikátnu a povznášajúcu ružu, exotickú vôňokvetku a jemne sladký jazmín. Hlavnú rolu hrá ruža, ktorá sa nádherne spája s pudrovitým podtónom dodaným cédrovým drevom z Atlasu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Powder Flowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Powder Flowers ponúka čistú, jemnú vôňu plnú romantiky a charakteru. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je majstrovskou kombináciou kvetinových a pudrovitých tónov a rozohreje srdce každého, kto sa ním nechá okúzliť.

Parfémovaná voda Powder Flowers sa hodí na celý rok a dotyk romantiky a kvetinového kúzla vám poskytne cez deň aj pri zvláštnych večerných príležitostiach. Montale Powder Flowers si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi kvetinové vône, najmä s pudrovitým podtónom. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy od značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Powder Flowers podčiarknutou krásnou matnou zlatou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Powder Flowers - úchvatná interpretácia najušľachtilejších kvetov.

Zloženie

Zloženie
céder, fazule tonka, jazmín, osmanthus, ruža
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Powder Flowers

Pridať novú recenziu

5.0
3 hodnotenie
3
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem