Montale Sandflowers

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Sandflowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandflowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandflowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandflowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandflowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandflowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Sandflowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Sandflowers Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
59,10

Kód: MNT1518 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 15. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra štvrtok 15. 11. 2018
Montale Sandflowers
100 ml | 59,10

Popis parfému Montale Sandflowers

Montale Sandflowers je drevitá aromatická vôňa pre ženy a mužov s výraznými morskými akordmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka sviežu vôňu pripomínajúcu letnú dovolenku pri mori. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Sandflowers vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Sandflowers predstavuje vôňu oceánu doplnenú pokojnou chladivosťou bobúľ borievky na základe vystavenom zo santalového dreva a konárnika, lišajníka známeho častejšie ako oakmoss. Celková vonná kompozícia evokuje slnečný svit a cestovanie na Východ. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Sandflowers je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Sandflowers ponúka výraznú a značne autentickú vôňu mora s nádhernými závanmi borievky. Akoby ste naozaj stáli pár metrov od vĺn oceánu a vdychovali vôňu slanej vody, slnka a neďalekého borievkového lesíka.  Záver patrí luxusnej mäkkosti santalového dreva, ktoré nám pripomenie orientálnu inšpiráciu. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý svojho nositeľa dokáže okamžite preniesť na nádhernú slnečnú dovolenku pri mori niekde ďaleko na Východe.

Parfémovaná voda Montale Sandflowers sa vďaka prekrásnemu santalovému tónu hodí na zimné mesiace, jej morská stránka ju však predurčuje na nosenie i po celý rok. Ide o ideálny denný i večerný parfém, ktorý svojmu nositeľovi vždy dokáže spoľahlivo pozdvihnúť náladu. Montale Sandflowers si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi morské vône, najmä v nápaditých kompozíciách a kombináciách s drevitými tónmi. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Sandflowers podčiarknutou príjemnou jemne striebornou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Sandflowers - vôňa letnej dovolenky pri mori.

Zloženie

Zloženie
jalovec, mach, morské tóny, santalové drevo
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.