Montale Soleil De Capri

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Soleil De Capri Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Soleil De Capri Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Soleil De Capri Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Soleil De Capri Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Soleil De Capri Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Soleil De Capri Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Soleil De Capri Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Soleil De Capri Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
65,30

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT1522 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 15. 11. 2018
Osobný odber
štvrtok 15. 11. 2018
Montale Soleil De Capri
100 ml | 65,30

Popis parfému Montale Soleil De Capri

Montale Soleil De Capri je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy a mužov s citrusovými akordmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka oživujúcu harmóniu citrusovo-ovocných a kvetinových vôní. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Soleil De Capri vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť, evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Soleil De Capri spája tóny talianskych citrusov, grapefruitu a tropického ovocného stromu kumquat okolo srdca z bielych kvetov a na základe tvorenom svetlým pižmom a stredomorským korením. Celková vonná kompozícia priam vyžaruje radosť a ako už naznačuje názov, evokuje slnečný deň v nádhernom Neapolskom zálive. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Soleil De Capri je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Soleil De Capri je pozoruhodne univerzálna vôňa, ktorú si vďaka dokonalému zladeniu sladkých, jemných, citrusových a pižmových akordov môže obľúbiť skutočne každý. Ľahká, elegantná a optimistická vôňa Soleil De Capri svojmu nositeľovi vždy zaručene vykúzli úsmev na tvári, podporuje dobrú náladu a optimistický pohľad na život. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je priam elixírom šťastia.

Parfémovaná voda Montale Soleil De Capri osloví vašu dušu a naplní ju svetlom v ktoromkoľvek ročnom období a akúkoľvek dennú hodinu. Navždy si získa nielen ženy a mužov, ktorí majú radi kvetinovo-ovocné vône s citrusovým tónom, najmä v orientálnych kompozíciách, ale i každého, komu nie je cudzia túžba po radosti zo života. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež ktokoľvek, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Soleil De Capri podčiarknutou jemnou striebornou farbou. Unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Soleil De Capri - elixír radosti zo života plný svetla.

Zloženie

Hlava
citrusy, grapefruit, kumquat
Srdce
biele kvety
Základ
korenie, pižmo
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.