Montale Soleil De Capriparfumovaná voda unisex

3×
Montale Soleil De Capri parfumovaná voda unisex
Montale Soleil De Capri parfumovaná voda unisex
Odporúčaná maloobchodná cena
90,00

Ušetríte 35%
100 ml
58,50

Kód: MNT1522 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 25. 9. 2020

Popis parfému Montale Soleil De Capri
Zloženie

Montale Soleil De Capri je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy a mužov s citrusovými akordmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka oživujúcu harmóniu citrusovo-ovocných a kvetinových vôní. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Soleil De Capri vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť, evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Soleil De Capri spája tóny talianskych citrusov, grapefruitu a tropického ovocného stromu kumquat okolo srdca z bielych kvetov a na základe tvorenom svetlým pižmom a stredomorským korením. Celková vonná kompozícia priam vyžaruje radosť a ako už naznačuje názov, evokuje slnečný deň v nádhernom Neapolskom zálive. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Soleil De Capri je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Soleil De Capri je pozoruhodne univerzálna vôňa, ktorú si vďaka dokonalému zladeniu sladkých, jemných, citrusových a pižmových akordov môže obľúbiť skutočne každý. Ľahká, elegantná a optimistická vôňa Soleil De Capri svojmu nositeľovi vždy zaručene vykúzli úsmev na tvári, podporuje dobrú náladu a optimistický pohľad na život. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je priam elixírom šťastia.

Parfémovaná voda Montale Soleil De Capri osloví vašu dušu a naplní ju svetlom v ktoromkoľvek ročnom období a akúkoľvek dennú hodinu. Navždy si získa nielen ženy a mužov, ktorí majú radi kvetinovo-ovocné vône s citrusovým tónom, najmä v orientálnych kompozíciách, ale i každého, komu nie je cudzia túžba po radosti zo života. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež ktokoľvek, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Soleil De Capri podčiarknutou jemnou striebornou farbou. Unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Soleil De Capri - elixír radosti zo života plný svetla.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
grapefruit, citrusy, kumquat
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
biele kvety
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, korenie
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Soleil De Capri3