Prejsť na hlavný obsah
Montale Soleil De Capri parfumovaná voda unisex
Montale Soleil De Capri parfumovaná voda unisex
Montale Soleil De Capri parfumovaná voda unisex
Hlava
grapefruit, citrusy, kumquat
Srdce
biele kvety
Základ
pižmo, korenie
Druh vôneovocná, kvetinová

Montale Soleil De Capri je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy a mužov s citrusovými akordmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka oživujúcu harmóniu citrusovo-ovocných a kvetinových vôní. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Soleil De Capri vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť, evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Soleil De Capri spája tóny talianskych citrusov, grapefruitu a tropického ovocného stromu kumquat okolo srdca z bielych kvetov a na základe tvorenom svetlým pižmom a stredomorským korením. Celková vonná kompozícia priam vyžaruje radosť a ako už naznačuje názov, evokuje slnečný deň v nádhernom Neapolskom zálive. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Soleil De Capri je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Soleil De Capri je pozoruhodne univerzálna vôňa, ktorú si vďaka dokonalému zladeniu sladkých, jemných, citrusových a pižmových akordov môže obľúbiť skutočne každý. Ľahká, elegantná a optimistická vôňa Soleil De Capri svojmu nositeľovi vždy zaručene vykúzli úsmev na tvári, podporuje dobrú náladu a optimistický pohľad na život. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je priam elixírom šťastia.

Parfémovaná voda Montale Soleil De Capri osloví vašu dušu a naplní ju svetlom v ktoromkoľvek ročnom období a akúkoľvek dennú hodinu. Navždy si získa nielen ženy a mužov, ktorí majú radi kvetinovo-ovocné vône s citrusovým tónom, najmä v orientálnych kompozíciách, ale i každého, komu nie je cudzia túžba po radosti zo života. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež ktokoľvek, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Soleil De Capri podčiarknutou jemnou striebornou farbou. Unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Soleil De Capri - elixír radosti zo života plný svetla.

MontaleSoleil De Capri parfumovaná voda unisex

16×
120,00
O 29 % výhodnejšie
100 ml
84,50

Na sklade | 84,50 / 100 ml, vr. DPH | Kód: MNT1522
1
Chcem sa dozvedieť o gravírovaní viac
Večerné doručenie
pondelok 22. 4. 2024
Osobný odber
už zajtra nedeľa 21. 4. 2024