Montale Wild Aoud

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Wild Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Wild Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Doprava zadarmo
100 ml
62,80

Kód: MNT1482 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 15. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra štvrtok 15. 11. 2018
Montale Wild Aoud
100 ml | 62,80

Popis parfému Montale Wild Aoud

Montale Wild Aoud je korenisto-drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom dreva oud a zaujímavým doplnením kvetinovými tónmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka zaujímavú interpretáciu dreva oud s kreatívne zvolenými ďalšími vonnými tónmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Wild Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Ústredný komponent parfému Wild Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je tiež niekedy označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.

Parfémovaná voda Wild Aoud predstavuje drevo oud v dymovej a súčasne divokej a vznešenej podobe. Vo vonnej kompozícii toto vzácne drevo doplňujú akordy tíkového dreva, pačuli zo Sumatry a tabaku, zahalené v jantárových tónoch podoprených úchvatným pikantným mixom paliny, egyptskej pelargónie a talianskeho bergamotu. Bohatá kompozícia Montal Wild Aoud je dokonale harmonicky zladená. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Wild Aoud je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvalosť vôní.

Montale Wild Aoud ponúka harmonické spojenie kontrastov. Sviežosť sa stretáva s hĺbkou, univerzálnosť s komplexnosťou. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril ďalšiu úchvatnú ódu na drevo oud.

Wild Aoud sa hodí na celý rok a ide o parfém ideálny tak na deň, ako aj na špeciálne večerné príležitosti. Parfémovaná voda Montale Wild Aoud si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva oud, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Wild Aoud podčiarknutou nádhernou červenohnedou farbou so zlatistými odleskami, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Wild Aoud - kúzlo dreva oud v harmonickej hre kontrastov.

Zloženie

Zloženie
agar, ambra, bergamot, pačuli, palina, tabak, teakové drevo
Druh vône
korenistá, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.