Montale Wild Aoudparfumovaná voda unisex

Montale Wild Aoud parfumovaná voda unisex
Montale Wild Aoud parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
115,00

Ušetríte 44%
100 ml
64,50

Kód: MNT1482 | 1 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
sobota 22. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Wild Aoud
Zloženie

Montale Wild Aoud je korenisto-drevitá vôňa pre ženy a mužov s výrazným akordom dreva oud a zaujímavým doplnením kvetinovými tónmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka zaujímavú interpretáciu dreva oud s kreatívne zvolenými ďalšími vonnými tónmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Wild Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Ústredný komponent parfému Wild Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je tiež niekedy označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.

Parfémovaná voda Wild Aoud predstavuje drevo oud v dymovej a súčasne divokej a vznešenej podobe. Vo vonnej kompozícii toto vzácne drevo doplňujú akordy tíkového dreva, pačuli zo Sumatry a tabaku, zahalené v jantárových tónoch podoprených úchvatným pikantným mixom paliny, egyptskej pelargónie a talianskeho bergamotu. Bohatá kompozícia Montal Wild Aoud je dokonale harmonicky zladená. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Wild Aoud je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvalosť vôní.

Montale Wild Aoud ponúka harmonické spojenie kontrastov. Sviežosť sa stretáva s hĺbkou, univerzálnosť s komplexnosťou. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril ďalšiu úchvatnú ódu na drevo oud.

Wild Aoud sa hodí na celý rok a ide o parfém ideálny tak na deň, ako aj na špeciálne večerné príležitosti. Parfémovaná voda Montale Wild Aoud si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi vôňu dreva oud, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Wild Aoud podčiarknutou nádhernou červenohnedou farbou so zlatistými odleskami, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Wild Aoud - kúzlo dreva oud v harmonickej hre kontrastov.

Zloženie

Zloženie
palina, tabak, teakové drevo, ambra, agar, pačuli, bergamot
Druh vône
korenistá, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Wild Aoud