Montale Wild Pears

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Wild Pears Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Wild Pears Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Wild Pears Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
63,00

Kód: MNT1527 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 23. 10. 2018
Osobný odber
utorok 23. 10. 2018
Montale Wild Pears
100 ml | 63,00

Popis parfému Montale Wild Pears

Montale Wild Pears je aromatická ovocná vôňa pre ženy a mužov s dominantným akordom hrušky. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka sladkú vôňu hrušky oživenú a povznesenú originálnymi doplňujúcimi tónmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Wild Pears vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Wild Pears kombinuje tóny hrušky, bergamotu, konvalinky, karafiátu, pižma, vanilky a santalového dreva v nádherne optimistickej, sladkej, nežnej a súčasne ráznej kompozícii. Dominantnú sladkú hrušku v úvode odľahčuje svieži bergamot a následne podčiarkuje vanilka. Santalové drevo dodáva hladkosť a pižmo jemnú zmyselnosť. Kvetinové podtóny doplňujú nežnosť a eleganciu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Wild Pears je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvalosť vôní.

Wild Pears, parfémovaná voda, ktorej vôňu možno v krátkosti najlepšie označiť ako sladkú kvetinovo-pižmovú hrušku, patrí k najoriginálnejším dielam značky Montale. Akoby zakladateľ značky a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je výrazne ovocný a súčasne mu nechýba elegancia, jemnosť, zmyselnosť a, ako už naznačuje názov, istá miera príjemnej divokosti.

Parfémovaná voda Montale Wild Pears je ideálnym denným letným parfémom. Svojím nesmierne optimistickým charakterom prežiari svojmu nositeľovi každý deň. Montale Wild Pears si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi výrazné ovocné vône, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Wild Pears podčiarknutou príjemnou svetlostriebristou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Wild Pears - nádherná sladká hruška v objatí kvetín.

Zloženie

Hlava
bergamot, hruška
Srdce
karafiát, konvalinka
Základ
pižmo, santalové drevo, vanilka
Druh vône
aromatická, ovocná

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.