Montale Wild Pearsparfumovaná voda unisex

3×
Montale Wild Pears parfumovaná voda unisex
Montale Wild Pears parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
100 ml
90,00

Kód: MNT1527 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 17. 12. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 17. 12. 2019
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Wild Pears
Zloženie

Montale Wild Pears je aromatická ovocná vôňa pre ženy a mužov s dominantným akordom hrušky. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka sladkú vôňu hrušky oživenú a povznesenú originálnymi doplňujúcimi tónmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Wild Pears vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Wild Pears kombinuje tóny hrušky, bergamotu, konvalinky, karafiátu, pižma, vanilky a santalového dreva v nádherne optimistickej, sladkej, nežnej a súčasne ráznej kompozícii. Dominantnú sladkú hrušku v úvode odľahčuje svieži bergamot a následne podčiarkuje vanilka. Santalové drevo dodáva hladkosť a pižmo jemnú zmyselnosť. Kvetinové podtóny doplňujú nežnosť a eleganciu. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Wild Pears je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvalosť vôní.

Wild Pears, parfémovaná voda, ktorej vôňu možno v krátkosti najlepšie označiť ako sladkú kvetinovo-pižmovú hrušku, patrí k najoriginálnejším dielam značky Montale. Akoby zakladateľ značky a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je výrazne ovocný a súčasne mu nechýba elegancia, jemnosť, zmyselnosť a, ako už naznačuje názov, istá miera príjemnej divokosti.

Parfémovaná voda Montale Wild Pears je ideálnym denným letným parfémom. Svojím nesmierne optimistickým charakterom prežiari svojmu nositeľovi každý deň. Montale Wild Pears si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi výrazné ovocné vône, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať túto parfémovanú vodu by mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Wild Pears podčiarknutou príjemnou svetlostriebristou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Wild Pears - nádherná sladká hruška v objatí kvetín.

Zloženie

Hlava
bergamot, hruška
Srdce
konvalinka, karafiát
Základ
santalové drevo, pižmo, vanilka
Druh vône
ovocná, aromatická

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Wild Pears