Prejsť na hlavný obsah
Moschino So Real toaletná voda pre ženy
Moschino So Real toaletná voda pre ženy
Moschino So Real toaletná voda pre ženy
Hlava
horký pomaranč, mandarínka, malinový sorbet, černicový sorbet
Srdce
ružová pivonka, jazmín, magnólia
Základ
dubový mach, céder, ambroxan
Druh vônecitrusová, kvetinová

Zatvorte oči a predstavte si zmrzlinový stánok, v ktorom v horúcom letnom dni zmrzlinár práve naberá do kornútikov lahodný malinový a černicový sorbet, ktorý zdobia plátky horkastého pomaranča. Tak vonia toaletná voda pre ženy Moschino So Real. Predstavuje esenciu hravosti a radosti, ktorá vdýchne život aj tomu najobyčajnejšiemu okamihu.

  • hravá citrusovo-kvetinová vôňa
  • pre štýlové ženy plné života
  • ideálna na denné nosenie, predovšetkým v teplých mesiacoch

Zloženie vône
Vaše zmysly v úvode vône okamžite zaujmú lahodné tóny mandarínky v kombinácii s horkastým pomarančom. Iskru tejto kombinácii dodáva malinový a černicový sorbet. Nezabudnuteľné srdce z ružovej pivonky sa prepletá vzdušnými tónmi jazmínových okvetných lístkov a slnkom pobozkanými pupencami podmanivej magnólie. Na záver vo vás vitalitu prebudia neodolateľné tóny cédra, dubového machu a ambroxanu, vďaka ktorým vám tento energický mix zostane na koži dlhé hodiny.

Príbeh vône
Kolekcia vôní Cheap & Chic znovu ožíva s toaletnou vodou So Real, ktorá je modernejšia a štýlovejšia než kedykoľvek predtým. Opäť je ukrytá v ikonickom flakóne inšpirovanom animovanou postavičkou Olive Oyl – tentoraz v šatách exkluzívne navrhnutých umeleckým riaditeľom značky Jeremym Scottom. Moschino predstavilo túto vôňu, ktorá je zábavná a provokatívna rovnako ako sama značka, v roku 2017.

MoschinoSo Real toaletná voda pre ženy

18×
90,00
O 30 % výhodnejšie
100 ml
63,00

Na sklade | 63,00 / 100 ml, vr. DPH | Kód: MOS1060
1
Večerné doručenie
pondelok 22. 7. 2024
Osobný odber
pondelok 22. 7. 2024