Prejsť na hlavný obsah

Notino odpovedá na vaše otázky. Úprimne a otvorene.

Zaujíma vás, čo sa deje pod pokrievkou Notina? Ako vyzerá a funguje ten najvoňavejší biznis? Chcete nahliadnuť za oponu a zistiť viac o našej spolupráci s výrobcami a dodávateľmi a ste zvedaví, ako je to vôbec s kvalitou produktov a európskym trhom s parfémami a kozmetikou? Potom ste na správnej adrese. Máme pre vás odpovede na všetky otázky, ktoré vás môžu zaujímať. Na rovinu.

Na rovinu: Všetko, čo vás zaujíma zo zákulisia Notina

Spúšťame pre vás jedinečný projekt. Na rovinu. Hovoríme v ňom o tom, čo vás ako našich zákazníkov zaujíma. Úprimne a otvorene. Prizvali sme si k tomu zaujímavé osobnosti zo sveta parfémov a kozmetiky, ktorí s nami zodpovedajú vaše najčastejšie otázky.

celý text skryť text

Notino, teší nás. Poďte nás spoznať trochu bližšie.

Notino očami nášho generálneho riaditeľa Zbyňka Kociána. Česká firma, ktorá dnes doručuje krásu do celej Európy, má 2 000 zamestnancov, potreby zákazníkov vo svojej DNA a dosahuje ročný obrat 15 miliárd korún. Kam Notino smeruje? Na čo sa môžete do budúcna tešiť? Akými službami búrame bariéry online nákupov? To a mnoho ďalšieho sa dozviete práve tu. Poďte nás spoznať bližšie.

celý text skryť text

Prečo nakupovať na Notine?

Pýtate sa, prečo by ste mali kozmetiku a parfémy nakupovať práve na Notine? So spoločnosťou L’Oréal pre vás vyvíjame najmodernejšie technológie a inovácie, ktoré vám zjednodušia a spríjemnia nákup – napríklad virtuálne zrkadlochatbotyvzorky vôní a mnoho ďalšieho. Tak hor sa do toho, prajeme vám príjemné nakupovanie s Veronikou Michlovou z L’Oréal Česká republika.

celý text skryť text

100 % originálne produkty

Vy sa pýtate a my odpovedáme. Predáva Notino originálne parfémy a kozmetiku? Kto kontroluje kvalitu produktov? Prečo sú ceny na Notine nižšie než v iných kamenných predajniach? Sú naše parfémy a kozmetika určené na predaj na slovenskom trhu? A spolupracuje Notino priamo so svetovými výrobcami? Zaujímame sa o to, čo si myslíte. A môžeme vás uistiť, že falzifikáty v Notine nenájdete. Na vaše otázky odpovedá náš generálny riaditeľ, Zbyněk Kocián.

celý text skryť text

Notino a značka Chanel

Zaujíma vás, ako je možné, že Notino predáva Chanel? A tiež kde Notino túto značku nakupuje? Tak presne na to sme sa opýtali Zbyňka Kociána, generálneho riaditeľa Notino.

celý text skryť text

Naše partnerstvo s Coty

Ako si Coty (značky ako Calvin Klein, Burberry, Gucci, Hugo Boss, Chloé a ďalšie) stráži kvalitu svojich produktov predávaných nielen na Notine, ale všade na svete? Aké podmienky musia splniť spoločnosti, ktoré chcú spolupracovať s jednou z najväčších kozmetických firiem? Prešlo Notino týmto schválením? Poďte sa na to s nami pozrieť spolu s obchodným riaditeľom Coty, Janom Birčákom. 

celý text skryť text

Notino: autorizovaný predajca značky L'Oréal

Podľa čoho spoznáte, že obchod, v ktorom nakupujete, je autorizovaným predajcom spoločnosti L’Oréal (v portfóliu značky ako Kérastase, Yves Saint Laurent, Lancôme, Valentino, Giorgio Armani a iné)? A je Notino autorizovaný obchod? Sledujte ďalšie video s Veronikou Michlovou z L’Oréal Česká republika a dozviete sa to.

celý text skryť text

Cesta Notino balíčku: Zo skladu až k vám

Zaujíma vás, ako to vyzerá v našom distribučnom centre v Rajhrade? Čo sa deje s produktami, ktoré k nám na sklad prijmeme kým sa dostanú k vám? A vedeli ste, že tam pre vás máme nachystané produkty v hodnote viac ako 137 miliónov eur? Pozývame vás na exkluzívnu prehliadku s Tomášom Hoferom, riaditeľom logistiky v Notine. 

celý text skryť text

Tá najvyššia kvalita od Coty

Existuje dvojaká kvalita parfémov a kozmetických produktov? Dodáva sa do kamenných predajní iný typ tovaru než do internetových? Voňajú parfémy na Notine inak než tie z ďalších obchodov? Na tieto otázky dostanete odpoveď od obchodného riaditeľa Coty, Jana Birčáka, práve tu.

celý text skryť text

Vždy rovnaká kvalita od L'Oréalu

Ako si môžete byť istí, že produkty zakúpené na Notine majú rovnakú kvalitu ako tie z kamennej predajne? Produkujú výrobcovia tovar dvojakej kvality? Kúpite v západnej Európe kvalitnejší tovar než vo východnej? Prechádzajú produkty renováciou zloženia? Práve o tom všetkom sa porozprávame s Veronikou Michlovou z L’Oréal Česká republika. Pozrite sa na video a dozviete sa odpovede.

celý text skryť text

Ako zistiť vek produktov od L'Oréalu?

Zaujíma vás, kedy bol váš produkt vyrobený? Či nie je kozmetika po záruke a je možné ju bezpečne používať? Akým spôsobom si môžete overiť dátum výroby kozmetiky? A na čo slúžia výrobné kódy na produktoch? Veronika Michlová z L’Oréal Česká republika odpovedá na vaše otázky.

celý text skryť text

Ako spoznáte vek produktu od Coty?

Ako zistíte dátum exspirácie produktu a podľa čoho spoznáte, kedy bol tovar vyrobený? Dá sa to zistiť podľa kódov na obaloch? A ako nakupovať, aby bola zaručená maximálna čerstvosť a trvanlivosť parfému? Sledujte video s obchodným riaditeľom Coty, Janom Birčákom, kde dostanete odpovede na tieto otázky.

celý text skryť text

Alergická reakcia na produkty?

Pýtate sa, či môžu kozmetické produkty spôsobiť alergickú reakciu.. A tak sme sa za vás spýtali nášho generálneho riaditeľa Zbyňka Kociána. Je možné, že vám produkty z Notina nesadnú? A ak áno, ako v takom prípade postupovať? Pozrite sa na video a dozviete sa viac.

celý text skryť text

Arabské nápisy na európskom trhu?

Všimli ste si, že niektoré produkty majú na obaloch arabské nápisy. A pýtali ste sa, ako je to možné pri produktoch určených pre európsky trh? My sme sa teda spýtali za vás. Ako je možné, že produkty z Notina majú arabské nápisy? Odpovedá Zbyněk Kocián, generálny riaditeľ Notina.

celý text skryť text

Nie je to ono? Tak čo s tým?

Kúpili ste produkt, s ktorým nie ste úplne spokojní? Máte akékoľvek pochybnosti o kvalite zakúpeného tovaruAko to riešiť a na koho sa obrátiť? Kedy kontaktovať predajcu a kedy zase výrobcu? Aj na tieto otázky máme spolu s Veronikou Michlovou z L’Oréal Česká republika odpoveď.

celý text skryť text