Prejsť na hlavný obsah
Narciso Rodriguez NARCISO Narciso vôňa do vlasov pre ženy
Narciso Rodriguez NARCISO Narciso vôňa do vlasov pre ženy
Narciso Rodriguez NARCISO Narciso vôňa do vlasov pre ženy

Narciso Rodriguez je newyorský návrhár kubánskeho pôvodu, ktorý sa preslávil unikátnym štýlom s mixom americkej, európskej a kubánskej kultúry. A rovnako originálne ako modely jeho značky sú aj parfémy Narciso Rodriguez.

Narciso Rodriguez sa narodil v roku 1961 v New Jersey, vyštudoval umeleckú školu a skúsenosti vo svete módy zbieral vďaka práci pre rôzne odevné značky. Najväčší zlom v jeho kariére prišiel v roku 1996, keď navrhol svadobné šaty pre Carolyn Bessette, ktorá sa vydala za Johna F. Kennedyho mladšieho. Odvtedy poznal meno Narciso Rodriguez každý. V roku 2008 si jeho šaty obliekla dokonca Michelle Obama, a to rovno na oslavu triumfálneho víťazstva svojho manžela v prezidentských voľbách.

V roku 2003 uzrel svetlo sveta prvý parfém Narciso Rodriguez. Teraz ich má značka na konte niekoľko desiatok. Vyskúšajte napríklad dámsku toaletnú vodu Narciso Rodriguez For Her plnú kvetinových a chypre tónov, kvetinovo-drevitú vôňu Narciso Rodriguez Narciso alebo zvodnú Narciso Poudrée, v ktorej ucítite bulharskú ružu a céder. Páni si pre zmenu prídu na svoje s aromatickou parfumovanou vodou Narciso Rodriguez For Him či s drevitou Narciso Rodriguez Bleu Noir. Vašej pozornosti by nemali uniknúť ani ikonické pižmové vône Narciso Rodriguez Pure Musc či Narciso Rodriguez Fleur Musc.

Narciso RodriguezNARCISO Narciso vôňa do vlasov pre ženy

1×
40,00
O 30 % výhodnejšie
30 ml
27,80

Na sklade | 92,67 / 100 ml, vr. DPH | Kód: NAR01486
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 15. 4. 2024
Osobný odber
už zajtra pondelok 15. 4. 2024