Nioxin 3D Intensivevlasová kúra pre zosilnenie priemeru vlasu s okamžitým efektom

5×
Nioxin 3D Intensive vlasová kúra pre zosilnenie priemeru vlasu s okamžitým efektom
Nioxin 3D Intensive vlasová kúra pre zosilnenie priemeru vlasu s okamžitým efektom
53,50

Ušetríte 42%
100 ml
31,20

Kód: NIO1516 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 20. 1. 2020
Osobný odber
pondelok 20. 1. 2020
 • Popis produktu
 • O značke
 • Recenzie

Popis produktu Nioxin 3D Intensive
Vlastnosti

Okamžitý viditeľne plnší vzhľad vlasov! Unikátna vlasová kúra Nioxin 3D Intensive Diaboost spoľahlivo regeneruje rednúce vlasy a zaistí vám výrazne väčší objem už po 1. použití.

Nioxin 3D Intensive Diaboost zosilňuje hrúbku každého vlasového vlákna, a tým pomáha dosiahnuť znateľne plnší účes. Okrem objemu získajú vaše vlasy aj lesk, pevnosť a pružnosť a budete si tak môcť užívať ich zdravý vzhľad.

Vlastnosti:

 • už po 1. aplikácii sú vlasy viditeľne silnejšie
 • posilňuje každé vlasové vlákno a zvyšuje jeho priemer
 • vlasy dôkladne regeneruje a uľahčuje ich úpravu
 • chráni vlasy pred poškodením a predlžuje čas ich rastu
 • zanecháva vlasy žiarivé a plné vitality
 • zabraňuje štiepeniu končekov

Zloženie:

 • HTX technológia – revolučný systém, ktorý vlasy viditeľne posilňuje
 • pantenol – udržuje vlasy krásne a priaznivo ovplyvňuje ich kvalitu
 • kofeín – efektívne zabraňuje vypadávaniu vlasov
 • niacínamid – stimuluje vlasový rast

Ako aplikovať:
Aplikujte do mokrých alebo suchých vlasov priamo ku korienkom a jemne vmasírujte. Potom vlasy starostlivo rozčešte až ku končekom. Neoplachujte.
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte denne a starajte sa o svoje vlasy aj ďalšími produktmi z radu Nioxin 3D Intensive.

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy, citlivá pokožka hlavy
Typ vlasov
rednutie a vypadávanie vlasov, jemné vlasy, všetky typy vlasov
Účinok
väčší objem vlasov, hustota a vitalita

O značke Nioxin

Americkú značku Nioxin založila v roku 1987 Eva Graham, ktorá sa krátko po prvom pôrode začala hlbšie zaujímať o alopéciu a problematiku jej liečby. Vďaka spolupráci s odborníkmi na dermatológiu a ďalšie vedné odbory sa jej nakoniec podarilo dosiahnuť jej hlavný cieľ – vyvinúť novú generáciu prípravkov proti vypadávaniu vlasov. Netrvalo dlho a Nioxin Research Laboratories sa stali jednou z najúspešnejších spoločností pôsobiacich v tomto segmente trhu.
Nie je žiadnym tajomstvom, že boj s alopéciou je veľmi náročný. Pokiaľ však včas rozpoznáte jej príznaky a podniknete patričné opatrenia, môžete predísť nutnosti podstúpiť chirurgickú terapiu. Na tomto mieste je potrebné podotknúť, že Nioxin zabodovala v klinických testoch aj spotrebiteľskom prieskume (viac ako 70 % respondentov zaznamenalo viditeľné zlepšenie už počas prvého mesiaca).
Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých základných radov: Thinning Hair System Kits (v súčasnosti zahŕňa celkovo šesť systémov pre rôzne typy vlasov), Scalp Renew (anti-aging ošetrenie dostupné iba vo vybraných salónoch krásy + sérum proti lámavosti vlasov určené na domáce použitie) a Intensive Treatment (pre riešenie špecifických problémov).
Na záver dodajme, že kozmetika Nioxin opakovane triumfovala v prestížnej súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celý rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov. Ľahko sa aplikuje a má pH 5,0 až 7,5. Niektoré výrobky navyše obsahujú SPF (Sun Protection Factor) 15.
Značka Nioxin iste zaujme všetkých jedincov, ktorí majú strach z plešivosti, zháňajú šampóny, kondicionéry či regeneračné masky špičkovej kvality, túžia po krásnej a bohatej hrive.  

Recenzie Nioxin 3D Intensive