Nivea Baby Soft & Creamhydratačný krém na tvár a telo

Nivea Baby Soft & Cream hydratačný krém na tvár a telo
Nivea Baby Soft & Cream hydratačný krém na tvár a telo
200 ml
3,20

Kód: NIV0397 | Na sklade
1
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 7. 4. 2020

Popis produktu Nivea Baby Soft & Cream
Vlastnosti

Prípravok Nivea Baby Soft & Cream jemne ošetruje detskú pokožku a dodáva jej potrebnú hydratáciu.

Vlastnosti:

  • hydratuje a zvláčňuje detskú pokožku
  • zabraňuje vysušovaniu pokožky
  • rešpektuje prirodzené pH pokožky

Použitie:
Primerané množstvo prípravku jemne vmasírujte do čistej a suchej pokožky a nechajte vstrebať. Vhodný na každodenné použitie.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pokožky
citlivá

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.

Recenzie Nivea Baby Soft & Cream

tracking pixel