Nivea Men Sensitive

kozmetická sada IV.

Nivea Men Sensitive kozmetická sada IV.
Nivea Men Sensitive kozmetická sada IV.
kozmetická sada IV.

Kód: NIV03145 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: balzam po holenie Sensitive 100 ml + gél na holenie Sensitive 200 ml + guľôčkový antiperspirant Black & White 50 ml + balzam na pery Labello Active 4,8 g + kozmeticka taška

Darček pre vás
Praktický vreckový šrobovák od nás dostanete ako darček k nákupu pánskych produktov Nivea Men nad 8 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Nivea Men Sensitive
kozmetická sada IV.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá
Typ sady
kozmetická sada

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.