Nivea Silk Mousse Raspberry Rhubarb

ošetrujúca sprchová pena

5×
Nivea Silk Mousse Raspberry Rhubarb ošetrujúca sprchová pena
Nivea Silk Mousse Raspberry Rhubarb ošetrujúca sprchová pena
Nivea Silk Mousse Raspberry Rhubarb ošetrujúca sprchová pena
200 ml
2,40

Kód: NIV2186 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
utorok 23. 4. 2019
Nivea Silk Mousse Raspberry Rhubarb
200 ml | 2,40

Popis kozmetiky Nivea Silk Mousse Raspberry Rhubarb

Popis:
Ošetrujúca sprchová pena Nivea s výťažkami z hodvábu a ovocnou vôňou rebarbory a listov malín zanecháva pokožku vyživenú a hydratovanú. Vymeňte klasický sprchový gél za unikátnu sprchovú penu.

Účinky:

  • hydratuje a osviežuje pokožku
  • vytvára ľahkú a bohatú penu
  • dodáva pokožke ovocnú vôňu rebarbory a listov malín.

Ako aplikovať:
Pokožku najprv dôkladne opláchnite. Nádobu s penou pretrepte, držte ju kolmo a naneste do dlane množstvo peny s veľkosťou vlašského orecha. Penu jemne rozotrite na pokožku a potom ju opláchnite.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.