Notino Spaodličovacia rukavica

Notino Spa odličovacia rukavica
Notino Spa odličovacia rukavica
Nové
odličovacia rukavica
6,10

Kód: NOI02310 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 3. 6. 2020
Osobný odber
již dnes

Popis produktu Notino Spa
Vlastnosti

Pravidelná starostlivosť o pleť sa vždy začína dôkladným odlíčením a nemali by sme pri ňom zabúdať ani na krk a dekolt. Odličovacia rukavica Notino Microfiber make-up removal glove je vyrobená z mikrovlákna, ktoré priťahuje make-up a nečistoty ako magnet a stane sa tak vaším nevyhnutným doplnkom v starostlivosti o pleť a pokožku celého tela. Využijete ju nielen pri odlíčení, ale aj pri aplikácii peelingu či odstraňovaní pleťovej masky.

Vlastnosti:

  • použite v kombinácii s obľúbenými odličovacími a čistiacimi prípravkami
  • elektrostatické vlastnosti mikrovlákna priťahujú nečistoty a make-up
  • vhodné na použitie na tvár, dekolt aj telo
  • možno prať v rukách aj v pračke do 40 °C
    (pred prvým použitím odporúčame vyprať v pračke)

Ako používať:
Rukavicu vždy namočte do teplej vody, vyžmýkajte a následne použite na zotretie odličovacích alebo čistiacich prípravkov. Po použití rukavicu namočte do teplej vody, vyžmýkajte a nechajte uschnúť. Odporúčame pravidelne prať.

Vlastnosti

Konzistencia
čistiace utierky
Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Spa