Nuxe Prodigieux parfumovaná voda pre ženy

16×
Nuxe Prodigieux parfumovaná voda pre ženy
Nuxe Prodigieux parfumovaná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
49,00

Ušetríte 35%
50 ml
31,90

63,80 / 100 ml, vr. DPH
Kód: NUX1519 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 26. 2. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Nuxe Prodigieux
Zloženie

Zahaľte sa aj vy do vône, vďaka ktorej budete mať skvelú náladu po celý deň. Dámska parfumovaná voda Nuxe Prodigieux je vyjadrením optimizmu a pocitu absolútneho šťastia.

  • kvetinová vôňa
  • ovocná vôňa
  • sladká vôňa
  • ocení ju žena s romantickou dušou
  • svieža vôňa, ideálna do teplého počasia

Zloženie

Druh vône
kvetinová

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.

Recenzie Nuxe Prodigieux16