Prejsť na hlavný obsah

Original & Mineral

Original & Mineral

Krása, ktorá je zodpovedná a láskavá k životnému prostrediu, bezpečné zloženie, prírodné extrakty, esenciálne oleje a minerály. To všetko stelesňuje značka Original & Mineral. Zrodila sa v Austrálii z túžby po čistej vlasovej kozmetike bez zbytočných chemických zložiek. Styling a starostlivosť o vlasy sú vďaka nej príjemným zážitkom bez rizika podráždenia či poškodenia agresívnymi látkami.

 

Produkty Original & Mineral predstavujú doteraz nevídané spojenie luxusnej a prírodnej vlasovej kozmetiky. S myšlienkou preklenúť priepasť medzi týmito dvoma svetmi prišla v roku 2000 Jose Bryce Smith. Spolu so svojím kolegom, ktorý trpel kontaktnou dermatitídou a chemické zloženie bežných aj luxusných produktov mu spôsobovalo podráždenie, založili v Sydney organický kadernícky salón, prvý svojho druhu v Austrálii. Postupne začali vyvíjať vlastné produkty, až v roku 2010 vznikol rad O&M Method zameraný na styling a starostlivosť o vlasy bez použitia sulfátov, triclosanu a ďalších škodlivých látok.

Pre jej šetrné, ale úplne funkčné a účinné zloženie si vlasovú kozmetiku Original and Mineral obľúbili ľudia nielen v Austrálii, ale aj po celom svete. Oceňujú predovšetkým vysokú koncentráciu extraktov z austrálskych rastlín, ako sú klinčekovec, banksia, santal zašpicatený „quandong“, tasmánska morská chaluha či Davidsonova slivka. Vyskúšajte aj vy O&M vlasový balzam Project Sukuroi, ktorý dokonale uhladí suché a poškodené vlasy. Nepoddajné kučery skrotí aj Original & Mineral stylingový krém Style Guru. A medzi veľké hviezdy patrí aj Original & Mineral suchý šampón Dry Queen.

celý text skryť text