Výdajné miesto Bratislava Central

O predajni

Úžasné miesto, kde sa sny stávajú skutočnosťou. Môžete si tu priamo zakúpiť produkty z našej ponuky, vyzdvihnúť si svoju objednávku, ale taktiež získať informácie a rady od našich beauty konzultantov a vyskúšať si rôzne druhy parfémov a kozmetiky od najpredávanejších značiek na trhu. Pokiaľ máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Naša predajňa sa nachádza na 1. poschodí OC Central.

Otváracia doba

Pondelok - Nedeľa
10:00 - 21:00

Kontakt

Bratislava Central
Metodova 6,
82108  Bratislava

Telefón
02 205 702 50

E-mail
info@notino.sk

Služby predajne

  • Platba kartou
  • Reklamačná služba
  • Priamy predaj produktov
  • Osobný odber

Ako sa k nám dostanete?

Mestská hromadná doprava

Miesto je výborne dostupné električkami 2,4, 8 a 9 zastávka Trnavské Mýto. Prípadne autobusmi  a trolejbusmi zo zastávok Jelačičova, Trnavské Mýto a Saleziáni.

Auto

Nákupné centrum je v blízkosti výjazdu z diaľnice D1 smerom na centrum. Po zjazde pokračujte  Bajkalskou ulicou a na rázcestí odbočte vľavo na Trnavskú cestu.

K dispozícii je 1 300 parkovacích miest. Prvé 4 hodiny parkovania sú v pracovné dni od 6:00 do 22:00 zdarma, každá ďalšia začatá hodina stojí 3€. Cez víkend a sviatky od 6:00 do 22:00 je parkovanie zdarma. 

Fotografie predajne

Dalšie predajne a výdajné miesta Notino

Chcete sa na niečo opýtať? Napíšte nám.

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


Odoslaním spoločnosť Notino s.r.o. spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Proti tomuto spracovaniu môžete v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov podať námietku.